“Олександрія” у Туреччині програла узбецькому “Локомотиву”

2018-02-04. - 22-27 / 197

fc-olexНа другому турецькому зборі ФК “Олександрія” провів перший з чотирьох запланованих спарингів.

Суперником був “Локомотив” (Ташкент, Узбекистан). Матч завершився перемогою “Локомотиву”. У першому таймі матчу суперник відкрив рахунок. На 60-ій хвилині зустрічі Василь Грицук відновив рахунок. Але, на жаль, до завершення матчу ще двічі м’яч побував у воротах “Олександрії”. Підсумковий рахунок 3:1 на користь “Локомотиву”.

ФК “Олександрія” – “Локомотив” (Ташкент, Узбекистан) – 1:3 (0:1) (Грицук, 60 – Шаахмедов, 28, 72; Єлич, 88)
ФК “Олександрія”: 1 тайм: Паньків, Стецьков, Бухал,Бондаренко, Пашаєв, Запорожан, Довгий, Цуріков, Протасов, Полярус, Пономар
2 тайм: Леванідов,Бабогло, Бухал, Банада, Грицук, Старенький, Шастал, Діксон Афоаква, Бацула, Чеботаєв, Сітало

Джерело: Портал “Спортивна Кіровоградщина”