Кіровоградщина: за вбивство матері і діда чоловік отримав 13 років за ґратами

2018-02-14. - 10-47 / 351

sudЛенінський районний суд Кропивницького завершив розгляд справи за обвинуваченням 25-річного чоловіка. За вбивство своєї матері та дідуся він отримав 13 років позбавлення волі.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі прокуратури Кіровоградської області.

Трагічна подія сталася у Кропивницькому в березні 2016 року. Підiгрітий алкоголем 25-річний син повернувся додому, де став свідком сварки між матір’ю та дідом. Нецензурна лайка, бійка, взаємні образи закінчилися тим, що озвірілий хлопець держаком швабри наніс чисельні удари по голові та тулубу діда та матері, а потім ослаблених добивав ножем наносячи численні удари по тулубу та кінцівках своїх рідних. Після цього пішов спати до іншої кімнати. Від oтриманих травм жінка померла на місці, а літній чоловік – по дорозі в лікарню.

Півтора року відбувались судові слухання цього кримінального провадження у судi першoї інстанції.

Зважаючи на тяжкість скоєного злочину державний обвинувач по справі орієнтував суд на призначення максимально реального термiну покарання.

Днями колегія суддів Ленінського районного суду оголосила вирок у цій справі. Суд вивчивши та дослідивши матеріали справи визнав 25-річного чоловіка винним в умисному вбивствi матері та діда та призначив покарання у виглядi 13 років позбавлення волі.

загрузка...