Кіровоградщина: рятувальники продовжують визволяти автомобільний транспорт із снігового полону

2018-03-02. - 10-17 / 448

ryatuvalnikuНаразі бійці пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС у Кіровоградській області продовжують працювати на дорогах, визволяючи автомобільний транспорт із снігових пасток.

Так, станом на 13:00 1 березня рятувальники 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький відбуксирували легкові автомобілі на вулицях Шосейна, Колодязна, Єгорова, Поповича, Філатова та на перехресті провулків Пермський та Кріпосний. Крім того, надали допомогу водіям вантажівок вибратись із складних ділянок проїжджих частин вулиць Олефіренка, Чикаленка, на об’їзній дорозі біля готелю «Ліана» в обласному центрі та біля с. Шостаківка Кіровоградського району.

Три вантажівки на даний час витягли на безпечні ділянки шляхів рятувальники 2-го Державного пожежно-рятувального загону м. Олександрія біля с. Куколівка Олександрійського району. А рятувальники 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Знам’янка надали допомогу по буксируванню 6 вантажівок та 1 легковика на автодорозі Знам’янка – Олександрівка біля с. Цибулеве.

Прес-служба У ДСНС в області

загрузка...