Жителі Вільшанського району ініціювали процес створення ОТГ

2018-03-09. - 15-39 / 405

OTGПід час громадських обговорень, які відбулися 6 березня у селищі Вільшанка, жителі громади більшістю голосів усіх, хто взяв участь у голосуванні, прийняли рішення інціювати процес об’єднання. Про це РК повідомили у прес-службі oбласнoгo Центру рoзвитку місцевoгo самoврядування.

За інформацією сайту Вільшанської райради, наразі район має одну селищну раду та 14 сільських рад, які об’єднують 24 населені пункти із центром у смт Вільшанка, і в яких мешкає загалом понад тринадцять тисяч осіб.

«У Вільшанському районі живуть активні та ініціативні люди, які представляють різні національності, зокрема, тут чимало нащадків переселенців з Балкан та Болгарії, і переважна більшість населення об’єднана ідеєю розвитку території, яка є рідною для них та їхніх родин» – зазначив Олег Яременко, директор Кіровоградського Центру розвитку місцевого самоврядування під час свого виступу на громадських слуханнях з приводу створення на Вільшанщині об’єднаної територіальної громади.

За його словами, на громадському обговоренні жителі громади більшістю голосів усіх, хто взяв участь у голосуванні, прийняли рішення інціювати процес об’єднання. Наступним кроком стане розгляд результатів обговорення на сесії селищної ради.

загрузка...
На нашем сайте грузовые запчасти недорого по низким ценам.