“Олександрія” вдома не змогла перемогти одеський “Чорноморець”

2018-03-10. - 21-13 / 281

fc-olex“Олімпік” з “Олександрією” на першому етапі зробили собі невеликий заділ від інших суперників секстету, в той час як для іншої четвірки зараз кожне очко дороге в боротьбі за виживання. Так, перемога “Сталі” в Кропивницькому відкинула за додатковими показниками на останнє місце “Чорноморець”, але по ходу гри з “Олександрією”, коли рахунок був рівним, “моряки” завдяки кращій різниці забитих-пропущених не тільки повернули втрачене, але навіть обходили “Карпати”. Загалом, все дуже заплутано і в тому числі залежить й від удачі.

У Володимира Шарана у порівнянні з матчем проти “Зірки” в старті була всього одна заміна: Старенького замінив Сітало. У “Чорноморця” випав через травму Новак, якого прогнозовано замінив Безрук. Плюс за сімейними причинами тренерському штабу довелося шукати заміну Гуті в центрі поля, що звільнило місце в основному складі для Татаркова. До всіх кадрових проблем, вже по ходу гри у “моряків” травмувався вже третій по ходу весни центральний захисник: Ваг попросив заміну і на поле вийшов Смирнов.

Суперники жваво розпочали поєдинок. Переважно атакували господарі, але і гості показували, що не збираються закриватися у своєму штрафному. “Городяни” продовжили у звичному для себе стилі використовувати флангові закидання: було небезпечно, але все йшло або в молоко, або до рук Безрука. Мабуть, найнебезпечніший момент тайму створили для олександрійців їх центрбеки, Бухал та Гітченко: перший невдало пробив / прострілив, а другий – не зумів замкнути.

Поступово темп почав затухати, і гра перейшла в боротьбу в центральній частині поля. До воріт начебто іноді м’яч докочували, але головною проблемою виявлялося, що з обох сторін нікому забивати. Трохи пожвавити обстановку міг перспективый стандарт, зароблений Третьяковим для Чорнія, але екс-хавбек “Олександрії” від лівого кута штрафного послав м’яч у руки Паньківу.

У другій половині команди продовжили грати у тільки їм відомий футбол. Без моментів, без креативу, без іскри, начебто з бажанням, але воно не трансформувалося в ні на що схоже на гольові моменти. Була легка пожежа біля воріт “моряків”, однак Сітало ще потрібно було доштовхатися до м’яча (так же, Безрук розрядив у стрибку).

Під кінець, мабуть, від розпачу ще й пішла гра в кістку, яка вилилася у травму голови для Пономаря і вилучення для Сітала (сумнівне, прямо скажемо).

Обидві команди сьогодні не награли ні на що. По такій грі було б цікаво, якщо б за нічию давали по “мінус одному” балу, хоч це додало б емоцій і агресії грі?

За тиждень “городяни” знову вдома зіграють із “Карпатами”, а “моряків” очікує своя домашня зустріч за життя – проти “Сталі”.

Олександрія. Стадіон “Ніка”
“Олександрія” – “Чорноморець” (Одеса) 0:0
“Олександрія”:
Паньків, Банада, Бацула, Грицук, Пашаєв, Сітало, Гітченко, Полярус (Цуріков 65), Бухал, Пономар (Шастал 71), Протасов (Старенький 46)
“Чорноморець”: Безрук, Третьяков, Зубейко, Люлька, Бамба, Татарков, Бобко (Мусолітін 46), Чорній, Сільвіо (Матяж 71), Жуніч, Ваг (Смірнов 39)
Попередження: Банада 5, Гітченко 45+1 – Ваг 36, Сільвіо 41, Третьяков 90+5
Вилучення: Сітало 73 (небезпечна гра з ризиком нанесення травми)

Джерело: sport-kr.com.ua

загрузка...