Аліментний бум на Кіровоградщині: боржники вже повернули майже три мільйони гривень

2018-03-14. - 10-59 / 377

AlimentuНайбільшу суму за цей місяць заплатила матір своїм дітям у 65 тисяч гривень.

На Кіровоградщині масово кинулись гасити заборгованість перед дітьми. Злісних неплатників, які не злякались кримінальної відповідальності, до банків повела загроза позбутися водійського посвідчення або ж скасування омріяної відпустки за кордоном. За останні тижні боржники повернули майже три мільйони гривень. Нині державні виконавці взялися за майно недобросовісних татусів, йдеться в ТСН.16.45.

Ніна Мороз виростила чотирьох доньок. Жінка каже, у їхньому вихованні батько участі не брав. Час від часу заявлявся, бив колишню дружину і дітей та знову зникав на роки. Жінка кілька разів подавала на аліменти.

«Його хотіли ув’язнити за аліменти. Але він почав на колінах повзати у дітей і в мене, що він піде на роботу і буде платить – тільки забери заяву», – розповідає жінка.

Своїх обіцянок батько не виконав.  За останні роки його борг власним дітям сягнув ста тисяч гривень. У справу втрутились державні виконавці.

«Державним виконавцем виявлено майно: а саме одну шосту частину даного будинку, на яке накладено арешт», – повідомляють державні виконавці.

Джерело: tsn.ua

загрузка...