Андрій Ніколаєнко: “Центральний регіон-2015” – це живий організм, який адаптується до вимог часу

2013-02-16. - 09-04 / 499

Nikolaenko-AНас об’єднує єдина мета – покращення життя кожного жителя області, розвиток економіки та підтримка ініціатив громади. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко під час засідання 20 сесії Кіровоградської обласної ради шостого скликання, що відбулося 15 лютого 2013 року, і на якому він вперше працював як голова ОДА.

– Будемо й в подальшому працювати як єдиний механізм, тому що у нас спільна мета, яку ставить перед нами Президент України – покращити життя кожного жителя області, розвиток економіки, удосконалення інфраструктури, підтримка ініціатив громади, – наголосив Андрій Ніколаєнко. – Саме такі завдання є базовими і у нашій стратегічній програмі “Центральний регіон-2015”.
– “Центральний регіон-2015” – це живий організм, який адаптується до вимог часу. У цьому особливість цього документу, – відзначив керівник області.
Голова обласної державної адміністрації подякував усім депутатам за важливий внесок, який ними вже зроблено у розвиток регіону, у реалізацію ключових проектів програми “Центральний регіон-2015”.
– Сьогодні перед нами іще багато серйозних завдань, які я нещодавно обговорював з міністрами і у Кабміні, – цитує Андрія Ніколаєнка офіційний сайт ОДА. – Це і налагодження швидкісного залізничного сполучення між Кіровоградом та Києвом, створення на базі Канатового індустріального парку, запуск будівництва заводу з виробництва ядерного палива, і багато інших проблем, кожна з яких однаково актуальна для Кіровоградщини. Але жоден із проектів, які ми з вами започаткували, не може бути дієвим без підтримки громади. Це особливо стосується важливих соціальних реформ, які започаткував Президент. І я переконаний, що така підтримка та наша спільна робота як на рівні області, так і на рівні районів, і надалі слугуватимуть руху області до якісних результатів.

загрузка...