Кропивничанин, який заборгував аліменти, погрожував держвиконавцям сокирою

2018-04-16. - 15-46 / 410

020870909952_nКропивничанин, який заборгував доньці 82 390 гривень аліментів, погрожував державним виконавцям вбивством під час того, як ті намагались здійснити опис його майна.

Спочатку чоловік розмахував перед ними ножем, потім – сокирою, перешкоджаючи їм виконувати свої безпосередні службові обов’язки. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив начальник ГТУЮ в Кіровоградській області Вадим Гуцул, інформує «Кропивницький.UA».

Як він зазначив, наразі поліція внесла до ЄРДР відомості за статтею 129 (погроза вбивства) Кримінального кодексу України.

«Додатково будемо вимагати внесення відомостей за статтею 342 (опір державним виконавцям під час примусового виконання судових рішень) і статтею 382 (невиконання судового рішення). У протилежному випадку маємо намір оскаржувати дії органу досудового слідства в суді. Особисто стежитиму за ходом кримінального провадження, оскільки кожний державний виконавець повинен почуватися захищеним. А поки будемо продовжувати боротися зі злісними неплатниками, адже чужих дітей не буває», – пише Вадим Гуцул.

загрузка...