На Кіровоградщині вирішили створювати ще одну ОТГ

2018-04-26. - 19-55 / 440

OTGДепутати Новгородківської селищної ради під час сесії, яка відбулася 25 квітня, підтримали ініціативу селищного голови і рішення громадських слухань щодо створення об’єднаної територіальної громади.

Про це CBN повідомив директор Кіровоградського Центру розвитку місцевого самоврядування Олег Яременко, який був присутнім на сесії.

«Депутати одноголосно підтримали необхідність створення Новгородківської об’єднаної територіальної громади, що стало наслідком виваженого і розумного ставлення до розвитку цієї території та бачення її перспектив», – прокоментував він.

Ще 4 квітня під час громадських слухань у Новгородці вирішили ініціювати процес об’єднання в одну територіальну громаду. Тоді участь у громадських слуханнях взяли понад сто осіб, з яких 97 проголосували «за» ініціювання процесу об’єднання.

«Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”, готовий і далі інтенсивно надавати всю необхідну інформаційну та консультативну допомогу тим органам місцевого самоврядування на Кіровоградщині, які наразі перебувають у процесі підготовки до об’єднання», – сказав Олег Яременко.

Якщо представникам ініціативних груп потрібні коментарі, консультації чи навчання (безкоштовно) від Центру розвитку місцевого самоврядування, можна телефонувати за номером: (0522) 32-02-86 (у робочі дні з 9:00 до 18:00).

загрузка...