На Кіровоградщині відбудеться фестиваль «Чута-фест-2018»

2018-05-03. - 16-15 / 1,064

55wwww18 серпня 2018 року на території садиби «Гайдамацька січ» відбудеться черговий фестиваль «Чута-фест-2018». А доки триває підготовка, господарі садиби не гають часу… 

Весна буяє, а весна на «Гайдамацькій січі» цього року дуже продуктивна. Ось нещодавно біля території Січі через річку Інгулець збудували новий місток. Велика подяка за це депутатці обласної ради Наталії Ревенко, директору Чорноліського лісового господарства  Олександру Зуєву та  за організацію роботи Людмилі  Підгорній.

Господар садиби Володимир Вознюк разом з помічниками викопали нову криницю, де тепер всі охочі матимуть змогу живитись прохолодною джерельною водою.

  • Щотижня ми приймаємо гостей, серед яких школярі, дорослі екскурсійні групи. Повний маршрут пролягає від комплекса казаку Мамаю, далі садиба «Гайдамацька січ», Перунова скеля, пам’ятний знак повстанцям Чорноліських та Чутянських визвольних рухів, до символічного хреста, де цвинтар на якому похована дружина Кібця-Бондаренка та його син. – розповідає Володимир Вознюк,  – на сьогодні вже уточнено і дату проведення «Чута-фесту-2018» – це буде 18 серпня. Триває підготовка. Тел. для довідок 067-287-87-44.

Джерело: komora.info

загрузка...