Кропивницький театр-студія «Маска» красиво відзначив свій 30-річний ювілей

2018-05-09. - 14-09 / 535

DSC_62355 травня 2018 року в Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М. Л. Кропивницького відбулося святкування 30-річчя народного художнього колективу України театру-студії «Маска» Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості.
Ювілейний концерт «30 років радості та натхнення», у якому взяли участь абсолютно всі вихованці театру-студії, зібрав повну залу глядачів. Спершу на сцені разом з юними акторами «Маски» виступили випускники театру-студії різних років, яким захотілося бодай на один вечір знову, як колись, перевтілитися в яскраві образи, відчути акторське хвилювання та душевний підйом від виступу, відчувши себе по-дитячому щасливими. Після яскравого прологу вони звільнили сцену молодшому поколінню.
У цей святковий вечір вихованці «Маски» разом зі своїми педагогами та батьками презентували гостям виставу «Дівчина з легенди» (автор сценарію і постановник Інна Валуйко), створену за мотивами історичного роману Лiни Костенко «Маруся Чурай». Вже з перших хвилин театрального дійства глядачі були приємно вражені неперевершеною акторською грою вихованців театру-студії, незмінним художнім керівником якого протягом усіх тридцяти років є Надія Фільченкова (відмінник освіти України). Проникливі емоційні монологи Марусі, переконливе перевтілення юних акторів у героїв роману Ліни Костенко, чудові костюми та декорації, вдало підібрані музика та відеоряд – у свій день народження колектив був на висоті.
Після завершення вистави на винуватців свята чекали бурхливі оплески, квіти, слова подяки та привітання, а також подарунки. За високу професійну майстерність та вагомий внесок у виховання учнівської молоді засобами театрального мистецтва педагогів одного з кращих творчих колективів Кіровоградського обласного DSC_6369центру дитячої та юнацької творчості нагородили почесними грамотами управління освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації. Представники влади, керівництво закладу, колеги, батьки вихованців, випускники театру-студії і палкі шанувальники творчості «Маски» – у залі театру було дуже багато бажаючих привітати народний художній колектив з 30-річним ювілеєм. На екрані ж кадр за кадром змінювалися світлини вихованців «Маски», зроблені в різні роки, починаючи з 1988-го. І певно кожен з випускників намагався мимохідь впізнати на тих фотографіях себе – юним, безтурботним, сповненим оптимізму та мрій.
Завершальним акордом цього святкового вечора став яскравий фінальний вихід на сцену усього складу народного художнього колективу України театру-студії «Маска» Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості. Гості довго не відпускали ювілярів, купаючи їх у хвилях бурхливих овацій. Тож, приєднуючись до усіх привітань, бажаємо нашому улюбленому театру-студії «Маска» довгих років творчого життя, насиченого яскравими прем’єрами, знаковими мистецькими подіями, новими перемогами та визначними ювілейними датами.

Галина Богомаз-Кулик, фахівець із зв’язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТ

загрузка...