На Кіровоградщині офіційно відкрили об’їзну дорогу

2018-06-05. - 16-17 / 465

dorogaСьогодні, 5 червня в межах інспекції доріг Кіровоградської області керівник Державного агенства автомобільних доріг України Славомір Новак взяв участь в офіційному відкритті об’єїного шляху навколо Знам’янки.

Передає журналіст сайту “Кропивницький.UA”. Загальна вартість проекту складає 141,247 млн грн, протяжність нової дороги – 6,3 кілометри.

Дорожнє полотно побудовано у межах реалізації Програми розвитку доріг 2018-2022, завдяки якій планується протягом 5 років з’єднати дорогами усі регіональні центри країни. Керівник Укравтодору зазначив, що це дуже важлива дорога для мешканців, насамперед, м. Знам’янка.

«Вулиці міста тепер будуть звільнені від транзитного транспорту, адже увесь транзитний потік тепер буде проходити за межами міста. В результаті в місті покращиться екологічна ситуація, підвищиться безпека руху», – зазначив Славомір Новак.

Ця дорога важлива і для жителів Кіровоградської та інших областей. Вона з’єднала населені пункти регіону з дорогами державного значення Київ – Знам’янка, Знам’янка – Луганськ – Ізварине та Знам’янка – Подорожнє. Очікується, що інтенсивність руху на цій новій дорозі становитиме понад 8 000 автомобілів на добу.

загрузка...