На Кіровоградщині новий начальник обласної поліції

2018-06-13. - 13-11 / 312

Pol-KozНачальником Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області призначено полковника поліції Романа Козьякова.

Як повідомив Департамент комунікації Національної поліції України, Голова Національної поліції України Сергій Князєв представив нового керівника особовому складу обласної поліції.

До цього полковник поліції Роман Козьяков працював на посаді заступника начальника Головного управління Національної поліції в Київській області.

Сергій Князєв розповів, що новопризначений керівник працює в органах внутрішніх справ з 1994 року. Пройшов службу від звичайного оперуповноваженого карного розшуку у райвідділі до заступника начальника поліції Київщини.

«Повага до людей виражається вашою працею. Бажаю успіхів у роботі на новій посаді», – зазначив очільник Нацполіції.

Глава Нацполіції також повідомив, що полковник поліції Сергій Кондрашенко, який до цього очолював поліцію Кіровоградщини, переведений для подальшого проходження служби до центрального органу управління відомства.

Додамо, Роман Козьяков народився у місті Київ. Розпочав службу в органах внутрішніх справ у 1994 році. Весь час працював в оперативних підрозділах поліції Києва. З 2002 року обіймав керівні посади у поліції Києва та Київщини.

З 2016 року – заступник начальника Головного управління Національної поліції в Київській області.

загрузка...