У Кропивницькому відбудеться «Зіркове ралі»

2018-06-19. - 09-51 / 456

ralli«Зіркове ралі» для класичної техніки вже втретє проводиться під егідою Федерації автомобільного спорту України.

Це змагання автолюбителів-власників класичних авто, метою якого є об’єднання прихильників ретро автомототехніки в Україні, популяризація відновлення та збереження історичної автомобільної спадщини. Довжина маршруту в цьому році для стартуючих з різних міст становитиме від 200 до 850 кілометрів.

12 липня – прибуття автівок до міста Кропивницький на ночівлю. 13 липня – старт другого етапу ралі на площі біля міської ради (вулиця Велика Перспективна, 41)

Заходи «Зіркового ралі-2018» відбудуться 12-15 липня в багатьох містах країни. Вдруге «Зіркове ралі» за ініціативи галереї «Єлисаветград» включає до свого маршруту наше гостинне місто. Але якщо минулого року була лише кількагодинна зупинка трьох екіпажів, то цього року учасники ралі прибудуть до нашого міста з ночівлею та вранішнім початком другого етапу.

Загальний фініш учасників заплановано на 14 липня в місті Одесі, де наступного дня розпочнеться свято з нагоди 105-річчя старту першого «зіркового» автомобільного ралі на теренах сучасної України за участю вітчизняних спортсменів.

Джерело: sport-kr.com.ua

загрузка...
какие сайты знакомств