В Устинівському районі створять ОТГ

2018-06-26. - 13-57 / 337

OTG22 червня у селищі Устинівка Кіровоградської області пройшли громадські слухання щодо ініціативи голови сільради почати процес об’єднання у форматі, що відповідає перспективному плану Кіровоградської області, затвердженому Урядом.

Мова про формат «один район – одна громада», коментують у Кіровоградському Центрі розвитку місцевого самоврядування.
- Під час громадських слухань 54 із шестидесяти трьох учасників зібрання проголосували «за» ініціативу почати процес об’єднання, – коментує перебіг слухань Валентина Шеремет, радниця з питань децентралізації Кіровоградського ЦРМС.
На слуханнях був присутній Олег Яременко, директор Центру розвитку місцевого самоврядування, який не тільки презентував присутнім актуальну інформацію про переваги та виклики об’єднання, а також відповів на питання присутніх на сесії активістів громади та представників влади.
Наразі, відповідно до  процедури, в Устинівці почнуть готувати сесію районної ради, яка має прийняти остаточне рішення про об’єднання, а після цього, у разі позитивного рішення депутатів, Устинівка запропонує сусіднім селам разом утворити ОТГ.
Нагадаємо, що Кіровоградський Центр розвитку місцевого самоврядування, що створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіонбуду, постійно надає інформаційну та консультативну допомогу органам місцевого самоврядування і об’єднаним територіальним громадам на Кіровоградщині з питань втілення реформи децентралізації, створення проектів регіонального розвитку, місцевих фінансів та комунікацій. Якщо представникам ініціативних груп потрібні коментарі, консультації чи навчання (а все це – безкоштовно!) від Центру розвитку місцевого самоврядування, телефонуйте, будь ласка, за номером: (0522) 32-02-86 (щодня у будні з 9.00 до 18.00).
загрузка...
регистрация знакомства