У Знам’янському районі масово загинула риба

2018-07-09. - 14-39 / 297

ruba-mertПочинаючи з минулого тижня, у селі Володимирівка Знам’янського району у місцевому ставку почала масово гинути риба.

Про це CBN повідомив голова Знам’янської районної державної адміністрації Олександр Лукашов.

«Ставок у межах населеного пункту, розпорядником об’єкту є сільська рада. Сільська рада цей ставок здає в оренду. Орендар – Русаков Анатолій Леонідович. Ставок був великий і гарний, орендар спустив з нього у минулому році воду, за зиму вода не набралася – риба почала задихатися», – розповів він.

Орендар надто опустив рівень води. Через це нині вся прибережна зона і сама водойма вкриті мертвою рибою. Масово поспливали товстолоби і коропи.

В РДА провели позачергове засідання профільної комісії, рішенням якої зобов’язали орендаря утилізувати рибу згідно з законодавством України. До цього чоловік складав її в очереті.

«Дали доручення відповідним органам звернутися в обласну екологію, лабораторія візьме аналіз води, бо ми пам’ятаємо, що це – і ботулізм, і так далі. Роздали всі доручення, необхідні на районному рівні, повідомили про цю ситуацію обласні профільні служби», – зазначив голова району.

загрузка...