Кіровоградщина готується до відключення аналогового телебачення

2018-07-16. - 10-02 / 516

telebОблдержадміністрація попросила представників торговельних мереж електроніки з проханням забезпечити наявність у продажу необхідного обладнання для прийому ефірних цифрових програм.

Про це йшлося на зустрічі керівництва області з підприємцями, повідомили CBN в ОДА.

В ОДА просять забезпечити наявність обладнання для прийому ефірних цифрових програм у стандарті DVB-T2 (MPEG-4) – телеприймачів та перетворювачів цифрового сигналу, зокрема і так званих «бюджетних варіантів» для задоволення потреб малозабезпечених верств населення.

На виконання міжнародної угоди GENEVA 06, підписаної під час Регіональної конференції радіозв’язку 2006 року, в країні триває процес переходу ефірного телевізійного мовлення з аналогового на цифровий стандарт.

На засіданні 11 липня 2018 року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення розглянула і погодила проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України», підготовлений Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України.

загрузка...
http://www.norma-stab.ru/stabilizire_vibor.html стабилизатор напряжения 3 квт. . Макс Поляков рассказал, на что способна новая EOS Platform . http://omskpoverka.ru/ поверка теплосчетчиков взлет в омске.