На сході України загинув військовий із Кіровоградщини

2018-07-31. - 09-48 / 468

svichkawНа Сході загинув захисник України Ремезас Дмитро Олегович.

Про це пише видання “Світловодськ“.

За попередніми даними Дмитро Ремезас загинув пізно ввечері 27 липня 2018 року в зоні операції об’єднаних сил у Донецькій області.

“Обставини смерті старшого сержанта Збройних сил України Дмитра Ремезаса не розголошуються до закінчення службового розслідування”, – повідомив т.в.о. військового комісара Світловодського об’єднаного міського військового комісаріату, майор Олександр Бут.

Дмитро Ремезас народився 25 грудня 1986 року у селищі Власівка, там же навчався у школі, працював в Об’єднанні “Дніпроенергобутпром”. Два роки тому пішов служити до Збройних сил України за контрактом. Учасник бойових дій. Має нагороди.

Один раз на півроку повертався додому у відпустку. Востаннє приїздив на два тижні наприкінці червня, щоб захистити диплом коледжу Кременчуцького державного університету імені Михайла Остроградського за спеціальністю “зварювальне виробництво”, отримав спеціальність техніка-технолога. 10 липня повернувся до місця служби.

У четвер, 26 липня з ним говорила мама Світлана Яковлєва по телефону, розповідають її колеги по роботі. Син сказав, що тільки повернулися з передової, вечеряють. Усе добре…

Що сталося наступного дня, поки що невідомо. У Дмитра залишилися дружина Галина та неповнолітній син. Колеги по роботі розповідають, що Дмитро був чесним і порядним чоловіком, завжди готовим прийти на захист і допомогу людям. Прощатимуться із Героєм неоголошеної війни  сьогодні.

загрузка...