Топ-модель з Кропивницького розповіла про свої відносини з Леонардо Ді Капріо

2018-07-31. - 23-02 / 1,095

BaikovaВідома модель світового рівня Аліна Байкова, яка приїхала у відпустку до Кропивницького, зустрілася з місцевими журналістами. Дівчина розповіла як їй вдалося досягнути високих результатів у своїй професії та підкорити головні подіуми світу. Робота супермоделі зобов’язує Аліну Байкову вести здоровий спосіб життя та правильно харчуватися. Бувають навіть такі дні, коли напередодні важливих зйомок модель взагалі відмовляється від їжі.

-  Один раз в місяць на 5 днів я відмовляюсь від їжі і це дуже корисно для нашого організму. В ці дні я пю лише воду та каву.

Сім’я Аліни Байкової живе у Кропивницькому, тому дівчина намагається часто приїжджати додому. Сьогодні у місті вона вже перебуває цілий місяць. За її словами, це найкращий час, адже поруч завжди мама.

-  Мама готує мені їсти, пере мій одяг. Я дуже хотіла б забрати її до Нью-Йорка, але моя сімя її не відпускає.

Прокоментувала Аліна Байкова і чутки стосовно її роману з Леонардо Ді Капріо. За її словами, з відомим актором вона товаришує уже давно, адже він бойрфенд її найкращої подруги, яка власне їх і познайомила.

-  Папараці підловили нас у Нью-Йорку, коли ми зустрілися, щоб випити кави. Я знала Леонардо і раніше,  і взагалі у мене дуже багато друзів в Голівуді, серед топ-моделей. Але я б ніколи не зустрічалася з бойфрендом своєї подруги.

Згадала Аліна Байкова під час прес-конференції і про українських дизайнерів.  На усі вечірки, які проходять за кордоном, на Канському фестивалі вона завжди одягає вбрання українських брендів і намагається постійно їх підтримувати.

-  В Україні я беру зйомки для українських дизайнерів безкоштовно. Але у мене є вимоги, якщо я за межами країни, вони  мають оплатити мені переліт. Я вважаю, що в Україні дуже талановиті молоді дизайнери.

Також світова модель розповіла, що змінила б у Кропивницькому, якби була міським головою. На її думку, передусім, нам потрібно викорінити корупцію, активно розвивати економіку та спортивну інфраструктуру, вкладати гроші в освіту. Проводити у місті різноманітні турніри і навколо набережної поставити красиві кафешки, аби там можна було пити каву та читати книги. Ну і звичайно відремонтувати у місті усі дороги. На запитання чи планує модель балотуватися на посаду міського голови, Аліна відповіла: -Нехай хвилюються, нехай працюють.

Джерело: kropyvnytskyiua.com

загрузка...