Лабораторному центру невідомо про можливе отруєння дітей в Знам’янці

2018-08-04. - 08-34 / 371

temperatБатьки вихованців дитсадка у Знам’янці повідомляють про отруєння дітей. У свою чергу спеціалісти кажуть, що побідна інформація до них не надходила.

До “Гречки” звернувся батько дитини, яка відвідує дитсадок №2( “Теремок”) у Знам’янці і повідомив про те, що 10 дітей із групи, де навчається його дитина госпіталізували із рвотою і високою температурою.

“10 дітей з температурою і рвотою опинились по лікарнях. Вчора таких було 6, а сьогодні вже кількість зросла. Сьогодні групу закрили. Там все миють і прибирають. Повідомили, що впонеділок буде перевірка СЕС” – зазначив батько.

За словами чоловік, мова йде про дітей 3-4 років. Подібна ситуація склалась лише в одній групі.

“До нас жодного екстренного повідомлення від закладів охорони здоров’я про те, що потрапили діти з ротавірусною чи кишковою інфекцією до даного яасу не надходило,” – прокоментувала ситуацію Надія Оперчук, в.о керівника установи «Кіровоградський обласний лабораторний центр”.

Згідно чинного законодавства, як пацієнт з якоюсь інфекцією чи підозро на інфекцію звертається в медзаклад (незалежно від того кишкова це інфекція чи інша інфекційна хвороба) має бути складене екстренне повідомлення, яке передають до лабораторного центру.

загрузка...