“Інгулець” зіграв внічию з “Колосом”

2018-08-06. - 10-38 / 333

fc-inguletsЦентральний поєдинок туру виявився багатим на емоції та єдиноборства. По суті центральна гра туру вийшла не для гурманів – поціновувачів атакуючого, комбінаційного, видовищного футболу. Скоріше навпаки.

З перших хвилин зав’язалася в’язка боротьба в центрі поля з рідкісними підходами до чужих штрафним. Контролювати м’яч і розвивати багатоходові комбінації “Інгульцю” вдавалося краще господарів. Активний пресинг “вгорі” сковував гру “Колоса”. Гостроти підопічним Костишина не вистачало, а ось наша команда мала пару непоганих напівмоментів. Загрожував володінням Яшкова Акименко, який завершував флангову передачу від правого кутового прапорця від Клименко – вище воріт. Запорожець був близький до того, щоб вперше в сезоні розпечатати ворота “Колоса” – вище всяких похвал зреагував воротар, перевівши м’яч на кутовий.

Час минав, характер гри змінювався, але потрошку. Господарі не форсували події, вибравши вичікувальну тактику. Інколи фолили, часом досить відверто. Але арбітр вибрав тактику невтручання і роздавати картки наліво і направо не поспішав.

Характер гри по першому тайму нагадував таку собі шахову партію. Ніхто не хотів завчасно розкриватися, гра рясніла єдиноборствами. Воротарі вступали в справу не часто, але в потрібні моменти свою команди виручали. Як наприклад на 36-й хвилині коли Лисенко зі штрафного удару перевірив пильність кіпера нашої команди – Ситников був напоготові. Розмін моментами трапився якраз до перерви:Акименко після довгого ауту і “продовження” від партнера головою переправляв м’яч під поперечину – вийшло не сильно. А у відповідь господарі по правій бровці доставили м’яч в атаку, і після “кікса” ефектно в падінні через себе намагався пробити Кизилатеш – не влучив у дальній кут.

Прісний за змістом перший тайм змінився прагматичною другою половиною у виконанні “Інгульця”. Змістовного футболу від хлопців Лавриненко було небагато, темпові характеристики другого тайму диктували господарі. За статистикою після перерви вони в цій грі завдали по наших воротах 9 ударів (проти 2 в першому таймі).

Складалося враження, що гості трохи розчинилися на тлі господарів, які додали в русі. Низкою замін, іноді, на жаль, вимушених (на 55-й хвилині, здається, через рецидив старої “медичної проблеми” поле залишив Ковальов) наш тренерський штаб намагався зробити дві речі. Збити натиск “Колоса” і “освіжити” атакувальну ланку своєї команди. Так на полі з’явилися хав Піднебенной, форвард Козлов і трохи пізніше – атакувальний півзахисник Елла Кен Арман. Однак прориву не вийшло. Швидше  “Колос” міг у другій половині вразити наші ворота, ніж “Інгулець” генерувати щось занадто гостре та небезпечне у володіннях Яшкова.

Іноді краще синиця в руках, ніж журавель у небі. Кінцівку гри “Інгулець” відіграв за рахунком. Час тягнувся дуже повільно, Костишин-мол. з Морозко на пару (обидва вийшли на заміну) можуть тепер скільки завгодно нарікати в частині реалізації наявних в розпорядженні моментів: перший з двох десятків метрів пробив над поперечиною, а в другому випадку хльосткому пострілу з-за меж штрафний не вистачило точності. Головне – джокерами свого головного тренера в цьому матчі вони не стали, зате знову надійно діяла оборона “Колоса” – знову на “нуль” зіграла, втретє в сезоні.

Що ж до гостей – зароблено перший бал в актив нашої команди в новому сезоні. Напрацювала на нього команда, або втратила в цій грі два очки – вирішувати кожному з вас окремо. А поки констатуємо підсумкові 0:0 в протистоянні “Колос” і “Інгулець”, і нагадуємо, що наступний матч чемпіонату наша команда зіграє  11-го серпня. Суперник – МФК “Миколаїв”.