На Кіровоградщині роботодавці вивчали шляхи подолання дискримінації у сфері праці

2018-08-08. - 22-37 / 351

wewwwwwwДнями, у приміщенні Онуфріївської районної філії відбулось засідання круглого столу «Попередження проявів дискримінації у сфері праці».
Захід відвідали представники п’яти роботодавців (СК Україна, СТОВ Родіна, ФГ Щербаков, ФГ Колос, ФГ «Арта – 2005») та двоє соціальних партнерів: начальник управління праці та соціального захисту населення та начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури Онуфріївської РДА.
Відкриваючи засідання, директор Онуфріївської районної філії обласного центру зайнятості Наталія Супрун наголосила на тому, що забезпечення рівності жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства та держави є важливою умовою реалізації прав людини, запорукою розв’язання соціально-економічних проблем держави, європейської інтеграції України, а також частиною міжнародних зобов’язань згідно з основними міжнародними договорами у сфері захисту прав людини.
Згідно порядку денного, учасники круглого столу розглянули ряд питань, особливо закцентувавши увагу на запобіганні гендерній дискримінації на ринку праці та випадках дискримінації при встановленні трудових відносин.
За результатами проведеного «круглого столу» визначено основні напрямки діяльності для забезпечення гендерної рівності в районі та спільні заходи щодо подолання дискримінаційних проявів.

Наталія Скляренко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Онуфріївської районної філії обласного центру зайнятості

загрузка...