Вихованець кропивницького футболу залишає “Верес” через побиття таксиста

2018-08-14. - 11-33 / 369

zvilnenniaЗ огляду на інцидент, який стався в ніч на суботу 11.08.2018 року за участі гравців «Вереса», керівництво клубу заявляє наступне:

футболісти команди «Верес» (Рівне): Антон Котляр, Віктор Барабаш, Дмитро Заїкин – звільнені з команди за порушення спортивного режиму, порушення умов контракту та приховування від керівництва клубу даного інциденту;

керівництво клубу надасть повне сприяння правоохоронним органам в процесі розслідування інциденту з ймовірним нападом згаданих екс-гравців «Вереса» на таксиста. В разі доведення провини, винуватці мають бути покарані згідно чинного законодавства України;

керівництво Народного клубу «Верес» вважає абсолютно неприпустимою таку поведінку гравців. Футбол – це явище, покликане пропагувати здоровий спосіб життя, цивілізований розвиток суспільства, культуру вболівання і відпочинку. Професійні футболісти мають бути взірцем і прикладом для молоді. Стверджуємо, що НК «Верес» (Рівне) і надалі буде категоричним та нетерпимим до проявів агресії і неспортивної поведінки, як футболістів, так і інших офіційних представників клубу.

Зазначимо, що нападники були в стані алкогольного сп’яніння. Місцеві засоби масової інформації впізнали їх як гравців Вереса.

Троє футболістів рівненського Вереса побили таксиста у себе в місті, відмовившись платити за надану послугу. Як розповіли в місцевій поліції, до них звернувся водій таксі. Незабаром було знайдено й нападників, які заперечували свою провину, але таксист їх упізнав.

«21-річних і 25-річного жителів патрульні затримали, оглянули на стан алкогольного сп’яніння в медичному закладі і передали слідчим для встановлення обставин справи та притягнення винних до відповідальності. Вони були в стані сп’яніння, кожен із них надув більше одного проміле (норма в Україні — не більш як 0,2 проміле, — ред)», — повідомила інспектор патрульної поліції області Олександра Холова.

До речі, Антон Котляр є вихованцем кропивницького футболу.

Джерело: sport-kr.com.ua

загрузка...