На Кіровоградщині зниклих дітей шукатимуть за допомогою SMS-послуги

2018-08-31. - 10-54 / 407

Kir-oblУ Кропивницькому Національна поліція в Кіровоградській області разом із компанією «Київстар» презентували спільний проект «#Пошук_дітей».

Із 31 серпня на території Кіровоградщини починає діяти соціальний проект «#Пошук_дітей», де громадяни зможуть долучитися до пошуку зникли дітей.
Якщо абонент мобільного оператора «Київстар» буде знаходитися у радіусі 1-3 км від місця зниклої дитини – йому на телефон буде приходити інформація про цю дитину, її прикмети. І, якщо абоненти бачили якусь підозрілу особу в цьому місці чи саму дитину, то вони зможуть повідомляти правоохоронним органам про це.
Послуга є безкоштовною та при бажанні її можна відключити.
- Наразі у нас близько 11 мільйонів абонентів користуються цією послугою і лише 0,06% відмовилися від неї. За період дії цієї послуги ми змогли знайти 60 дітей, – повідомляє представник ПАТ «Київстар» Володимир Буга.
Як працює послуга? Компанія «Київстар» отримує запит на SMS-розсилку та формує групу розсилки SMS (це абоненти, які були активні в радіусі 1-3 км на момент зникнення дитини), а потенційні свідки вже отримують SMS з деталями щодо зниклої дитини.
Послугу «#Пошук_дітей» планують запустити до кінця року вже по всій Україні.
Джерело: ugorod.kr.ua
загрузка...