Кропивницька “Зірка” перемогла “Інгулець”

2018-09-01. - 21-19 / 321

fc-zirkaСьогодні у Кропивницькому відбувся матч 7-го туру чемпіонату України серед команд першої ліги «Зірка» – «Інгулець».

Вперше відбулося офіційне дербі між цими командами. В історії взаємовідносин раніше було три гри, у яких дві перемоги здобули гравці «Зірки» (з однаковим рахунком 1:0) і була зафіксована одна нічия.

У стартовому складі гостей вийшло аж 5 екс-гравців кропивницької «Зірки»: Антон Ситников, Олександр Кучеренко, Максим Ковальов, Олександр Акименко, Владислав Лупашко. Щодо «основи» господарів, то сталися певні зміни у порівнянні з попередніми матчами. Не міг допомогти Олександр Бєляєв, який у попередньому матчі з «Балканами» отримав червону картку. Сьогодні у складі «Зірки» дебютував екс-карпатівець Назар Виздрик. Також сталася зміна на воротарській позиції: з перших хвилин вийшов Роман Льопка.

З початку матчу ініціативою на футбольному полі заволоділи гравці «Інгульця». На восьмій хвилині Владислав Клименко пробив вище воріт. Через 10 хвилин Євген Запорожець міг відкрити рахунок, але з кута штрафного майданчику пробив вище воріт. У середині першого тайму Роман Льопка парирував удар Олександра Мішуренка у правий нижній кут воріт.

У другій половині першого тайму спрацювало старе футбольне правило: «не забиває ш ти – забивають тобі». На 27-ій хвилині матчу кропивницька команда відкрила рахунок: з передачі Дмитра Нерубенка з флангу відзначився капітан Іван Рудницький. Через 10 хвилин після швидкого розіграшу стандартного положення Євген Запорожець не зміг реалізувати вихід один на один з голкіпером, не влучивши у створ воріт «Зірки». Наприкінці тайму Олег Синьогуб зі штрафного пробив вище воріт.

На початку другого тайму Іван Рудницький зі штрафного виконав подачу у штрафний майданчик і ледь до м’яча не дотягнувся Данііл Кондраков. А на 55-ій хвилині після передачі Олега Синьогуба Олександр Акименко з кількох метрів не влучив у створ воріт «Зірки». А через три хвилини помилкою на виході голкіпера «Зірки» не скористався Олександр Акименко. А на 61-ій хвилині матчу голкіпер «Зірки» Роман Льопка парирував удар Олега Синьогуба з 25 метрів.

На 74-ій хвилині матчу передачу Олега Синьогуба не замкнув Олександр Кучеренко, не влучив по м’ячу. А на 82-ій хвилині матчу кропивницька «Зірка» залишилася в меншості: друге попередження отримав Дмитро Нерубенко. А через хвилину Ігор Солдат ударом через себе пробив повз ворота господарів. А у компенсовані хвилини матчу кропивницька «Зірка» подвоїла рахунок на табло: Олексій Збунь у контратаці реалізував вихід один на один з голкіпером – 2:0.

У наступному турі, 8 вересня, «Інгулець» у селищі Петрове прийме харківський «Металіст 1925». А наступного дня, 9 вересня, в Івано-Франківську кропивницька «Зірка» буде протистояти місцевому «Прикарпаттю».

«Зірка» (Кропивницький) – «Інгулець» (Петрове) – 2:0 (1:0).
1 вересня 2018 року (субота). Початок о 17:00. Кропивницький. Стадіон «Зірка». Чемпіонат України, перша ліга, 1 коло, 7 тур.
Головний арбітр: Іван Бондар (Київ).
Асистенти: Ярослав Поважний (Харків), Роман Прощенко (Дніпро)
Четвертий арбітр: Ярослав Пилипенко (Кропивницький)
Спостерігач арбітражу: Павло Брюхов (Кременчук)
«Зірка»: 41. Льопка Роман, 3. Сафронов Олександр, 5. Хорольський Дмитро (93. Писарєв Станіслав, 46; 85. Ходорченко Микита, 89), 7. Авер’янов Максим (77. Касімов Дмитро, 79), 9. Кондраков Данііл (90. Лопушенко Ігор, 76), 10. Рудницький Іван, 17. Сьомка Артем (11. Збунь Олексій, 45+1), 23. Маткобожик Олександр, 35. Виздрик Назар, 37. Нерубенко Дмитро, 50. Дугієнко Олександр. Запасні: 74. Медведєв Марк, 96. Зеленський Микита, 14. Боздаган’ян Михайло, 15. Савіцький Андрій, 24. Павлюк Кирило. В.о. головного тренера: Горбань Андрій.
«Інгулець»: 1. Ситников Антон, 4. Солдат Ігор, 5. Запорожець Євген (25. Козак Олександр, 76), 8. Клименко Владислав (13. Коваленко Ілля, 63), 9. Мішуренко Олександр (20. Козлов Артем, 56), 10. Піднебенной В’ячеслав (11. Елла Кен, 56), 21. Акименко Олександр (49. Січінава Ніка, 81), 23. Кучеренко Олександр, 55. Ковальов Максим, 80. Лупашко Владислав, 89. Синьогуб Олег. Запасні: 33. Ганєв Геннадій, 3. Гончаренко Роман, 16. Новотрясов Артур, 17. Передистий Станіслав, 39. Балан Денис, 95. Коцюмака Ігор, 99. Хучбаров Каміль. Головний тренер: Лавриненко Сергій
Голи: 1:0, Рудницький Іван (27); Збунь Олексій (90+3).
Попередження: Піднебенной В’ячеслав (28); Хорольський Дмитро (34); Кондраков Данііл (46); Нерубенко Дмитро (48), Акименко Олександр (78), Нерубенко Дмитро (82), Рудницький Іван (83), Маткобожик Олександр (85).