«Інгулець» вирвав перемогу на останніх хвилинах

2018-09-09. - 16-53 / 291

fc-inguletsУ Петровому в 8-му турі першої ліги «Інгулець» приймав харківський «Металіст 1925».
Після поразки у Кропивницькому на футболістів «Інгульця» чекав не легкий домашній матч з харківською командою. Потрібно було реабілітуватися за поразку у грі зі складним суперником.

Аналізуючи стартовий склад господарів варто відзначити, що сталося пару змін у порівнянні з попереднім матчем. Місце у воротах зайняв Геннадій Ганєв, а Антон Ситников залишився на лаві запасних. Також до стартового складу потрапив Кен Елла.

Вже на першій хвилині матчу господарі могли відкрити рахунок, але голкіпер гостей парирував удар Олександра Акименка. Небезпечно по воротах на 16-ій хвилині матчу пробивав Денис Балан, але знову голкіпер гостей Денис Сидоренко надійно зіграв. У середині тайму після подачі зі штрафного Олег синьо губ пробив вище воріт Сидоренка.

У другому таймі матчу мав момент Олександр Кучеренко, але його підвела влучність. А на 80-ій хвилині матчу Денис Сидоренко врятував свою команду після удару Євгена Запорожця. Та все ж у компенсовані хвилини зустрічі «Інгулець» забив переможний м’яч: відзначився Ілля Коваленко, який вийшов на заміну у другому таймі. Матч завершився з рахунком 1:0 на користь «Інгульця».

У наступному турі, 16 вересня, «Інгулець» на виїзді зіграє з командою «Агробізнес» (Волочиськ).

«Інгулець» (Петрове) – «Металіст 1925» (Харків) – 1:0 (0:0) (Коваленко І., 90+2)
«Інгулець»: Ганєв, Запорожець (Коваленко І., 84), Клименко, Піднебенной, Елла Кен (Мішуренко, 76), Акименко (Передистий, 87), Кучеренко, Балан, Ковальов, Лупашко (к), Синьогуб
«Металіст 1925»: Сидоренко, Жук, Поспєлов, Жданов (к), Ємельянов, Калюжний, Клімаков, Романов (Чегурко, 64), Коваленко Є., Синиця, Сула (Давидов, 70)
Попередження: Коваленко Є., 33; Давидов, 73.