Розгромна поразка «Зірки» в Івано-Франківську

2018-09-10. - 09-19 / 300

fc-zirkaУ Івано-Франківську у 8-му турі чемпіонату України серед команд першої ліги кропивницька «Зірка» зустрічалася з місцевим «Прикарпаттям».

Господарі вирішили повністю не змінювати стартовий склад своєї команди у порівнянні з попереднім матчем у Горішніх Плавнях. «Зірці» через дискваліфікацію не може у цьому матчі допомогти Дмитро Нерубенко.

Перший свій створений момент господарі втілили у забитий м’яч. Після подачі Ярослава Конкольняка Роман Дитко головою переправив м’яч у правий від голкіпера нижній кут воріт «Зірки» – 1:0. Далі гості постаралися зрівняти рахунок. Була небезпечна подача Олександра Бєляєва з флангу, але захисник вибив м’яч. А на 18-ій хвилині зустрічі «Прикарпаття» подвоїло рахунок: голкіпер «Зірки» Роман Льопка припустився помилки і нею сповна скористався Василь Цюцюра – 2:0. Через дві хвилини була небезпечна подача господарів з кутової позначки, але два гравці «Прикарпаття» один одному завадили на дальній стійці воріт кропивничан.

У середині першого тайму Богдан Оринчак у контратаці реалізував вихід один на один з голкіпером «Зірки» – 3:0. А на 30-ій хвилині з передачі Богдана Оринчака Ярослав Конкольняк збільшив рахунок на табло стадіону «Рух» в Івано-Франківську. А через шість хвилин захисники гостей припустилися грубих помилок і Ярослав Конкольняк забив ще один мяч у ворота Романа Льопки – 5:0.

Наприкінці першого тайму тренерський штаб гостей провів дві заміни. Відзначимо, що після відновлення від травми на футбольне поле повернувся Ярослав Поплавка, який три попередні гри «Зірки» пропустив. П’ять пропущених м’ячів кропивничанами за один тайм – такий підсумок першої половини зустрічі в Івано-Франківську.

На початку другого тайму матчу кропивницька «Зірка» мала забивати, але голкіпер «Прикарпаття» Андрій Новак «потягнув мертвий м’яч» після удару Данііла Кондракова. А на 51-ій хвилині матчу вкотре помилки припускається захист кропивницької команди: останній захисник гостей «обрізався» і Роман Дитко реалізував вихід один на один з голкіпером «Зірки» Марком Медведєвим, який у перерві замінив Романа Льопку.

На 55-ій хвилині матчу Олексій Збунь перекинув голкіпера суперника Андрія Новака, але з пустих воріт господарів м’яч зумів вибити захисник Роман Бочкур. А через дві хвилини подачу з лівого флангу Квасного головою замкнув Роман Дитко – 7:0. А на 60-ій хвилині знову виручив господарів їх голкіпер Андрій Новак, який парирував удар Олексія Збуня з меж штрафного майданчику.

На 62-ій хвилині матчу гостям вдалося один м’яч відіграти. Захисники господарів у власному штрафному майданчику порушили правила проти гравця «Зірки» і було призначено пенальті. Данііл Кондраков ударом з «точки» розвів голкіпера на м’яч по різним кутам воріт. Через дві хвилини Андрій Новак виручив свою команди, вигравши дуель в Олексія Збуня. У цьому епізоді отримав травму голкіпер господарів Андрій Новак і його замінив Остап Вульчин.

На 68-ій хвилині матчу після удару Олександра Бєляєва господарів врятувала перекладина воріт. А на 80-ій хвилині зустрічі вже свою реакцію продемонстрував Остап Вульчин, який парирував удар Олексія Збуня. У компенсовані хвилини матчу голкіпер господарів парирував удар Івана Рудницького зі штрафного. Матч завершився розгромною перемогою господарів – 7:1. Провальний перший тайм матчу призвів до такого негативного результату для кропивницької команди.

У наступному турі, 15 вересня, у Кропивницькому «Зірка» зустрінеться з ковалівським «Колосом». Початок о 17.00.

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Зірка» (Кропивницький) – 7:1 (5:0) (Дитко, 9, 52, 57; Цюцюра, 18; Оринчак, 23; Конкольняк, 30, 36 – Кондраков, 62 (пен))
«Прикарпаття»: Новак (Вульчин, 66), Данищук, Бочкур, Ковальчук, Яневич (Квасний, 46), Оринчак (Януш, 43), Боришкевич (Веприк, 46), Борисевич, Конкольняк, Дитко, Цюцюра (Худобяк, 56).
«Зірка»: Льопка (Медведєв, 46), Сафронов, Сьомка (Поплавка, 45), Авер’янов, Рудницький (Писарєв, 79), Виздрик, Маткобожик (Хорольський, 46), Дугієнко (Ходорченко, 41), Кондраков, Бєляєв, Збунь
Попередження: Веприк, 50; Цюцюра, 54 – Хорольський, 49; Кондраков, 79.