Перший заступник Голови Нацполіції України повідомив деталі розслідування зникнення Діани Хріненко

2018-09-16. - 11-35 / 445

Abroskin_narada_1До пошуків зниклої на Кіровоградщині Діани Хріненко буде залучено додаткові сили з інших областей.

Про це повідомив перший заступник Голови Нацполіції України В᾿ячеслав Аброськін під час зустрічі з мамою зниклої 17-літньої Діани Хріненко та наради з працівниками поліції Кіровоградщини, що відбулася сьогодні у Суботцях, повідомяє прес-служба ГУ НП в області.

Наразі поліцейські обійшли 1142 будинків, загалом опитали 2950 громадян, відпрацювали осіб без постійного місця проживання та раніше судимих.

Також встановлено всіх громадян, які були присутні у розважальному закладі, де у вечір зникнення востаннє бачили Діану, встановили всіх водіїв таксі, які працювали у вечір із 24 на 25 серпня, а також 1000 осіб, які проїжджали повз населений пункт або перебували у той час у Суботцях.

«Загалом більше 1500 поліцейських за 20 днів роботи було задіяно до відпрацювання території населеного пункту. Слідчі призначили близько 40 експертиз. Нині пошукові та оперативні заходи не припиняються.

Сьогодні ми продовжили відпрацювання місцевості, будемо залучати до цієї роботи додаткові сили, у тому числі з інших областей України», – зазначив В’ячеслав Аброськін.

На теперішній час поліція перевіряє причетність двох осіб до скоєння злочину стосовно неповнолітньої.

Нагадаємо, Діана зникла в ніч з 24 на 25 серпня. З того часу дівчину розшукують правоохоронці та волонтери.

gre4ka.info

загрузка...