Сільських амбулаторій на Кіровоградщині стане більше

2018-09-19. - 10-21 / 369

Kir-oblБудівництво розпочалося у селах Велика Виска, Панчеве, Протопопівка, Йосипівка, Єлизаветградка, Червона Кам’янка, Зибкове, Новосілка, Златопілля, Криничувате, Червоне і Червоновершка.

19 вересня розпочнеться у Володимирівці та Трепівці. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко на щотижневій апаратній нараді в ОДА.

Посадовець зауважив, що будівництво ще чотирьох амбулаторій буде розпочато після завершення тендерів, які проводять повторно. Зокрема, 24 вересня відбудеться тендер із визначення підрядника на будівництво амбулаторії у Ганнівці, 28 вересня – у Великій Северинці і Великій Скельовій, 8 жовтня в Обознівці.

Сергій Коваленко також зауважив, що на селекторній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка було відзначено Кіровоградщину як область, яка посідає перше місце серед інших регіонів з виконання зазначеного завдання. Наразі, замовник визначив 7 етапів будівництва сільських амбулаторій, розроблено відповідний графік робіт.

загрузка...