На Кіровоградщині пацієнт серед ночі напав на лікарів

2018-09-25. - 08-45 / 529

znam-likУ ніч на 23 вересня пацієнт Знам’янської райлікарні заблокував медпрацівників у приміщенні і погрожував їм перерізати вени.

Родичка одного з постраждалих медиків Ольга розповідає, чоловіка привезла швидка. Саме фельдшер швидкої допомоги і медсестра приймального стали жертвами неадекватного пацієнта.

Близько години той їх утримував, штовхав, бив, намагався душити, погрожував перерізати вени. Фельдшеру згодом вдалося вирватися з приміщення, жінка побігла до водія швидкої і викликала поліцію.

Однак правоохоронці нападника відпустили. Максимум, що йому можуть пред’явити – адміністративне порушення.

Медпрацівники написали заяву про отримані тілесні ушкодження.

– Близько 00:24 до медзакладу Знам’янки направили пацієнта 1979 року народження, який перебував у нетверезому стані. На місці він влаштував дебош, перекинув медобладнання, висловлював погрози персоналу, – цитує CBN речницю поліції Кіровоградщини Віталіну Бевзенко. – На виклик прибула служба реагування патрульної поліції. Правоохоронці заспокоїли чоловіка, провели огляд місця події, опитали персонал, склали відповідні матеріали.

Дебошира передали родичам. Чоловікові загрожує адміністративна відповідальність за появу у громадському місці п’яним та за дрібне хуліганство.

загрузка...