Заступник Міністра освіти і науки України відвідав Кіровоградщину

2018-10-02. - 18-24 / 393

IMG_60631 жовтня 2018 року заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей з робочим візитом відвідав Кіровоградську область.

Заступник Міністра розпочав свій візит з відвідування навчально-виховного комплексу «Павлиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –ліцей імені В.О.Сухомлинського» та педагогічно-меморіального музею В.О. Сухомлинського.

Павло Кузьмович ознайомився із новою експозицією відреставрованого музею В.О.Сухомлинського, яка створена на основі сучасних підходів до музейної справи з урахуванням думки і рекомендацій Ольги Василівни Сухомлинської. Після чого відвідав місце поховання В.О.Сухомлинського у селищі Павлиш та поклав квіти до його могили.

У Павлиській школі Хобзей П.К. поспілкувався з дітьми на поляні казок, ознайомився з роботою перших класів Нової української школи.

Заступник Міністра побував у м. Олександрія знайомився з роботою 5-ти перших класів НУШ навчально-виховного об`єднання “Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв” Олександрійської міської ради та груп продовженого дня, спілкувався з вчителями, студентами Олександрійського педагогічного коледжу, батьками першокласників. На базі школи відбулася зустріч із вчителями перших класів міста Олександрії, під час якої обговорено здобутки і проблемни впровадження НУШ.

Павло Кузьмович відвідав обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат, школа мистецтв) та ознайомився з роботою закладу (за рейтингом «Освіта.ua» посідає 32 місце серед ТОП 200 шкіл України), оглянув новозбудований корпус закладу.

У цьому ж закладі ознайомився з роботою філії Малої академії наук та поспілкувався з обдарованими учнями, переможцями Національного етапу Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів «Intel ISEF», «IntelЕСО-Ukraine», які представляли Україну в США.

Також у м. Олександрія Хобзей П.К. відвідав Державний навчальний заклад «Олександрійський професійний ліцей», ознайомився з ходом робіт щодо проведення капітального ремонту гуртожитку та новозбудованим футбольним майданчиком зі штучним покриттям.

загрузка...