Кропивницька “Зірка” програла у Горішніх Плавнях

2018-10-07. - 13-24 / 286

fc-zirkaУ матчі 12-го туру першої ліги кропивницька «Зірка» у Горішніх Плавнях грала з «Гірником-Спорт».

Активніше матч розпочали господарі поля. На 10-ій хвилині гостям на виручку прийшла перекладина воріт. А на 16-ій хвилині матчу голкіпер кропивничан Микита Зеленський парирував удар Андрія Фаюка. Та все ж у середині першого тайму зустрічі господарі відкрили рахунок: Євген Лозовий поцілив у дальній нижній кут воріт. Гості дещо активізувалися, але до перерви зрівняти рахунок так і не вдалося.

На початку другої половини зустрічі голкіпер «Зірки» парирував удар Андрія Єфремова. У зв’язку з положенням поза грою було відмінено взяття воріт від Ігоря Сікорського. На 55-ій хвилині матчу з правого флангу небезпечно подавав Артем Сьомка – захисники вибили м’яч. Через хвилину лише надійна гра голкіпера і самовідданість захисників не дозволила Андрію Фаюку та Ігорю Сікорського переправити м’яч у сітку воріт кропивничан.

На 74-ій хвилині матчу подачу з кутової позначки на дальній штанзі замикав Андрій Фаюк – захисник «Зірки» вибив м’яч з лінії власних воріт. На 78-ій хвилині у складі господарів на заміну вийшов вихованець новоархангельського футболу Артем Бафталовський. Саме у боротьбі з ним Олександр Маткобожик отримав друге попередження і кропивницька «Зірка» залишилася у меншості. Варто відзначити, що у другому таймі зустрічі кропивницька команда більше контролювала м’яч, намагаючись зрівняти рахунок. Це вилучення змінила гра – господарі перехопили ініціативу на футбольному полі. Матч завершився мінімальною перемогою команди «Гірник-Спорт» – 1:0.

У наступному турі, 13 жовтня, у Кропивницькому «Зірка» зіграє з краматорським «Авангардом». Початок о 15:00.

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – «Зірка» (Кропивницький) – 1:0 (1:0) (Лозовий, 23)
6 жовтня 2018 року (субота). Початок о 15:00. Горішні Плавні. Стадіон «Юність». Чемпіонат України, перша ліга, 1 коло, 12 тур.
«Гірник-Спорт»: Данкович, Власюк, Фаюк (Бафталовський, 78), Кравчук, Гончар, Єфремов (Боровський, 88), Батюшин, Кіча (Сидоренко, 90+2), Лозовий, Сікорський (Корольков, 68), Шевчук (Ходаковський, 84)
«Зірка»: Зеленський, Хорольський (Лопушенко, 46), Збунь, Сьомка, Маткобожик, Нерубенко, Дугієнко, Касімов (Писарєв, 69), Ходорченко (Павлюк, 88), Коноваленко (Виздрик, 62), Бєляєв (Савіцький, 84)
Попередження: Батюшин, 41; Корольков, 75 – Маткобожик, 50, 80.
Вилучення: Маткобожик, 80.