“Інгулець” вдома поступився команді з Дніпра

2018-10-08. - 11-05 / 337

fc-inguletsНіхто з ТОП-8 таблиці в поточному турі не зумів виграти крім Дніпра-1, що дозволило СК збільшити відрив від переслідувачів.

Перший тайм пройшов у нервовій боротьбі. Ймовірно, причиною тому став швидкий гол господарів, який зіпсував потенційні плани дніпрян. Рахунок відкрив Зідан Першої ліги, Піднебінний, з 25 метрів зі штрафного пославши м’яч під ліву стійку – Юрчук у стрибку врятувати не зумів. Гості на це відповіли виходом один на один Сніжка: дива реакції допомогли Ганєву витягнути удар. В інший час йшли спроби СК створити момент, з якими впевнено справлялася оборона “Інгульця”.

Після перерви господарі запропонували в’язкий футбол, з яким “Дніпро-1″ не знав, що робити. Лише в дебюті тайму оборона “Інгульця” забула на дальній штанзі Когута, але удар того заблокував Кучеренко. І все ж СК забити вдалося на просто якомусь дикому фарті. Чеботаєв навмання закинув м’яч у штрафну господарів, Куліш відчув, виринув з-за спин захисників і проштовхнув м’яч повз Ганєва.

Емоційно “дніпряни” були ближче до другого голу, і свого таки добилися. Кучеренко не встиг витримати з партнерами офсайдну лінію, Чичиков цим скористався, замкнувши передачу Сніжка. Сергій Лавриненко в цейтноті спробував врятувати гру замінами, але часу його команді не вистачило.

Інгулець – Дніпро-1 – 1:2
Голи: 
Піднебенний 9 – Куліш 69, Чичиков 85
Інгулець: Ганєв, Солдат, Запорожець (Коваленко 79), Клименко (Хучбаров 89), Мішуренко (Елла 59), Піднебінний (Передистий 76), Акименко (Січінава 84), Кучеренко, Ковальов, Лупашко, Синьогуб.
Дніпро-1: Юрчук, Бровченко (Чеботаєв 69), Лопирьонок, Логінов, Польовий, Кравченко, Сніжко, Когут (Панасенко 87), Чичиков (Шаповал 90+3), Мігунов, Куліш.
Попередження: Кучеренко 5, Солдат 14, Піднебенний 25 – Мігунов 8, Кравченко 43, Когут 61

Джерело: sport-kr.com.ua

загрузка...