Кіровоградщина чекає на призначення виборів в ОТГ

2018-10-10. - 13-31 / 374

OTGНовий склад ЦВК заявив про готовність до вирішення проблеми призначення перших та додаткових виборів в об’єднаних територіальних громадах, щодо яких уже є 178 звернень обласних державних адміністрацій. 

 Серед тих, хто очікує призначення перших виборів чотири новостворених ОТГ області: Добровеличківська, Мар’янівська, Піщанобрідська, Попельнастівська.

 Відповідно до ухвалених рішень додаткові вибори мають бути призначені у селі Першотравенка , яка виявила бажання приєднатись до Компаніївської ОТГ та у селі Димине, що приєднується до Соколівської ОТГ – повідомляє Офіс реформ Кіровоградського РВ АМУ.

 «Перші вибори та довибори в ОТГ мають бути призначені вже цього тижня. Останній термін – 12 жовтня, тільки в цьому випадку вибори будуть проведені 23 грудня 2018 року. При цьому ЦВК допускає, що у разі необхідності вибори можуть бути призначені на 30 грудня. Тоді з першого січня 2019 ОТГ зможуть повноцінно працювати, отримавши усі юридичні та законодавчі повноваження», – наголошує Вікторія Нижник, консультант з правових питань Офісу Реформ Кіровоградського РВ АМУ.

загрузка...