У Кропивницькому школярку побили однолітки

2018-11-02. - 15-18 / 311

zlochinУ Кропивницькому між ученицями школи № 23 сталося непорозуміння, у результаті чого постраждала 14-річна дівчинка вчора, 1 листопада - повідомляє сайт DOZOR

За інформацією адміністрації школи, непорозуміння виникло через висловлювання дівчат у соцмережах. Після уроків на вулиці школярки почали з’ясовувати відносини.

«За інформацією адміністрації загальноосвітньої школи № 23, вчора після уроків між дівчатками сталося непорозуміння. У результаті одна з учениць потрапила у лікарню, адміністрація і батьки надають допомогу, для скорішого одужання дитини. Наразі триває розслідування цього випадку. За результатами роботи комісії, управління освіти буде проінформовано. На сьогоднішній день вже провели опитування і плануються додаткові бесіди з усіма учнями цієї школи. Також ми вкотре нагадуватимемо колективам, що якщо трапляються такі випадки, то робота проводиться не на достатньому рівні, і залучатимемо працівників нашої Нацполіції», – зазначила начальник управління освіти міськради Лариса Костенко.

У поліції Кіровоградської області повідомили, що за цим фактом мама дівчинки подала заяву до поліції. Інформацію внесли до ЄРДР за ч. 1 ст. 125 ККУ і наразі обставини інциденту з’ясовуються.

В соціальній мережі фнйсбук на сторінці Міська рада міста Кропивницький з”явився відео-коментар Лариси Костенко, начальниці управління освіти міськради: “Управління освіти міської ради міста Кропивницького розслідує інцидент, який стався між старшокласницями ЗОШ №23 1 листопада”

загрузка...