Ще одна поразка кропивницького БК «Золотой Век»

2018-11-04. - 10-01 / 150

basketВчора БК «Золотой Век» (Кропивницький) у черговому турі української баскетбольної вищої ліги на виїзді зустрічався з БК «Маріуполь».

З нетерпінням очікуються ці матчі, адже нині кропивницька баскетбольна команда перебуває на останньому місці, зазнавши поразки у всіх чотирьох матчах. У зв’язку з таким становищем і користуючись паузою в чемпіонаті БК «Золотой Век» підсилив свій склад двома новими виконавцями, про що портал «Спортивна Кіровоградщина» повідомляв. У попередніх шести матчах БК «Маріуполь» здобув три перемоги і зазнав трьох поразок: вдома програв криворіжцям, переміг миколаївців і з «Прометеєм» розійшовся миром (по одній перемозі).

У першій чверті господарі забезпечили собі шість очок переваги. Наступна чверть гри була рівною, що яскраво продемонстрував рахунок 20:20. А от третя чверть матчу стала для кропивницької команди провальною, що і вплинуло на результат гри – мінус 14 очок. В останній чверті гостям не вдалося переломити хід поєдинку, відігравши лише сім очок. Це вже 5-а поразка БК «Золотой Век» в 5-у матчі в цьому сезоні.

Сьогодні, 4 листопада, між цими командами відбудеться другий матч. Початок о 12:00.

БК «Маріуполь» (Маріуполь) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) – 97:84 (28:22, 20:20, 27:13, 22:29)
БК «Золотой Век»: Сосой (15 очок+ 1 результативна передача+ 4 підбирання), Кабацюра (6+1+0), Поярков (0+0+0), Масальський С. (8+0+5), Масальський О. (7+1+1), Баранов (4+5+1), Петров (7+4+1), Крамар (15+10+4), Дробязко (17+5+2), Рибченко (0+0+0), Мизь (5+4+1).