Кропивницька «Зірка» поступилася одному з лідерів першої ліги

2018-11-04. - 12-05 / 139

fc-zirkaУ 16-му турі першої ліги кропивницька «Зірка» гостювала у луцької «Волині».

До звітного матчу кропивницька команда підійшла в не гарному настрої – серія поразок затягнулася. Луцька «Волинь» же підійшла зі сподіваннями здобути три очки, та не відставати від лідера ліги СК «Дніпро-1».

Якщо проаналізувати стартовий склад кропивницької «Зірки» помічаємо, що повернувся капітан Іван Рудницький. З перших хвилин вийшов Ярослав Поплавка і Роман Льопка. Щодо складу господарів, то варто відзначити досвід чималої кількості їх виконавців.

Матч розпочався досить жваво. Обидві команди з початку зустрічі не бажали відсиджуватися в обороні, запропонувавши атакувальний футбол. На четвертій хвилині матчу перший небезпечний момент створили футболісти кропивницької «Зірки». Спочатку Максим Авер’янов прострілював з правого флангу, вибили м’яч захисники «Волині» і відразу з іншого флангу послідувала подача від Ярослава Поплавки – ще раз труднощами центральні захисники господарів розрядили ситуацію. Через дві хвилини господарі відповіли своїм моментом – захисники заблокували удар Василя Курка.

На 11-ій хвилині матчу небезпечну подачу Денис Кожанов виконав з правого флангу атаки господарів на Ігоря Карпенка, якого на мить випередив Дмитро Хорольський. Далі господарі захопили ініціативу, а гості побудували оборонні редути. Лише через 13 хвилин біля воріт «Зірки» виник момент: Младен Бартулович з лівою ноги пробив поруч з дальнім нижній кутом воріт.

Небезпечною була подача з кутової подачки на ближню штангу воріт: захисники гостей зуміли завадити Ігорю Карпенку пробити по воротах Романа Льопки. А на 28-ій хвилині матчу Роман Льопка парирував удари Кожанова і Карпенка. Після удару Ігоря Карпенка помилки все ж припустився голкіпер, але його вчасно підстрахував захисник, який вибив м’яч з пустих воріт.

На 32-ій хвилині матчу Іван Рудницький зі штрафного поцілив у ближній нижній кут воріт господарів – Віталій Неділько з труднощами перевів м’яч на кутовий. Через хвилину після удару Хагназарі Сіаваша і рикошету від захисника м’яч пролетів поруч зі штангою воріт. Після подачі з кутового все ж господарі відкрили рахунок – Міха Горопевшек головою переправив м’яч у сітку воріт «Зірки» – 1:0.

Наприкінці першого тайму матчу особливо небезпечних моментів не було створено. Денис Кожанов не поцілив у створ воріт «Зірки». Після передачі Бартуловича не зумів влучно завершити Неплях. То ж на перерву команди пішли за мінімальної переваги луцької «Волині».

На старті другого тайму лівий фланг атаки «Зірки» загрожував воротам суперника – подачу Ярослава Поплавки захисники заблокували. А на 56-ій хвилині матчу після передачі Сергія Сімініна Ігор Карпенко втратив стовідсоткову можливість відзначитися, пробивши вище воріт.

На 67-ій хвилині матчу господарі подвоїли рахунок. Знову до взяття воріт призвела подача з кутової позначки – подачу Дениса Кожанова замінив Ігор Карпенко – 2:0. Через шість хвилин була «пожежа» у воротарській «Зірки». Але пощастило.

На 74-ій хвилині матчу Данііл Кондраков реалізував вихід один на один з голкіпером – 2:1. Через хвилину Кондраков замикав передачу Збуня – голкіпер господарів Віталій Неділько врятував свою команду від другого пропущеного м’яча. Через чотири хвилини Дмитро Козьбан пробивав по воротах гостей після подачі з кутової позначки – захисник «Зірки» вибив м’яч з лінії пустих воріт. Та все ж Дмитро Козьбан свого досягнув: чергова подача Кожанова з кутової позначки завершилася взяття воріт у виконанні Козьбана, який першим був на добиванні при відскоку м’яча від перекладини – 3:1.

Матч завершився поразкою кропивницької «Зірки», до якої призвели подібні між собою помилки – три забиті м’ячі після подач Дениса Кожанова з кутової позначки.

У наступному турі, 10 листопада, «Зірка» у Кропивницькому зустрінеться з командою «Суми». Початок о 14:00. Це буде останній домашній матч «Зірки» у 2018 році.

«Волинь» (Луцьк) – «Зірка» (Кропивницький) – 3:1 (1:0) (Горопевшек, 34; Карпенко, 67; Козьбан, 80 – Кондраков, 74)
«Волинь» (Луцьк): Неділько, Сімінін, Петько, Горопевшек, Климець, Неплях (Герасимюк, 69), Курко, Хагназарі (Козьбан, 68), Кожанов (Сухомлинов, 88), Бартуловіч (Яковлєв, 82), Карпенко
«Зірка» (Кропивницький): Льопка, Сафронов, Хорольський (Виздрик, 85), Авер’янов, Кондраков, Рудницький (Касімов, 85), Збунь, Сьомка, Маткобожик, Поплавка (Савіцький, 86), Ходорченко
Попередження: Кожанов, 77 – Хорольський, 15; Авер’янов, 58; Маткобожик, 70; Збунь, 90+2.