Власні помилки призвели до поразки «Інгульця» у Краматорську

2018-11-04. - 14-07 / 139

fc-inguletsУ Краматорську на стадіоні «Прапор» «Інгулець» у 16-му турі першої ліги зустрічався з місцевим «Авангардом».

У першому турі чемпіонату «Авангард» у Петровому з рахунком 4:2 переграв «Інгулець». Підопічні Сергія Лавриненка не забули ту поразку і сьогодні намагалися взяти реванш.

У звітному матчі гості не могли розраховувати на всіх своїх основних гравців. Через дискваліфікації гру пропускали відразу три футболісти – захисник Ігор Солдат, півзахисник Вячеслав Піднебенной і капітан Владислав Лупашко. Краматорці ж через дискваліфікацію мали лише одну втрату – гру пропускав Михайло Шершень. Ось такі були передматчеві розклади.

Кадрові проблеми та складний календар матчів («Інгулець» нині грає на два фронти) змусили вносити корективи у стартовий складі петрівчан їх тренерському штабу у порівнянні з попереднім матчами у чемпіонаті. Місце у воротах зайняв Антон Ситников. У стартову складі місце знайшлося Артуру Новотрясову, Олександру Козаку і Станіславу Передистому. На лаві запасних залишилися Елла Кен і Геннадій Ганєв. Щодо стартового складу господарів, то можемо відзначити відсутність Віталія Собка і Дмитра Задерецького (саме його активна гра дозволила «Авангарду» перемогти «Інгулець»), які залишилися на лаві запасних.

Перший небезпечний момент в матчі стався на 11-ій хвилині: після подачі з правого флангу атаки Іван Матяж головою пробивав у ближній кут воріт, який надійно захистив голкіпер Антон Ситников. Через 10 хвилин своїм моментом відповіли гості: голкіпер господарів Артур Денчук надійно зіграв після удару Олександра Мішуренка у ближній кут воріт. Через хвилину у штрафному майданчику гостей була «пожежа», але все обійшлося і Роман Мірошник не зумів відкрити рахунок. У середині тайму після передачі Олександра Козака Мішуренко на ближній штанзі воріт мав пробивати по воротах, але невдало обробив м’яч і втратив чудову можливість відкрити рахунок.

На тридцятій хвилині зустрічі на своїй половині у центральній зоні Олександр Козак припустився помилки, за що господарі відразу покарали: Єгор Демченко з 17 метрів ударом у лівий кут воріт відкрив рахунок – 1:0. Далі гості постаралися перехопити ініціативу, намагаючись зрівняти рахунок. На 43-ій хвилині лише неймовірна реакція Артура Денчука врятувала господарів від пропущеного м’яча – він потягнув удар Станіслава Передистого у правий від себе нижній кут воріт. На перерву команди пішли за мінімальної переваги «Авангарду».

На старті другої половини зустрічі нападник гостей Олександр Акименко не реалізував вихід один на один з голкіпером «Авангарду», не влучивши у створ воріт. Через 14 хвилин вже Олександр Мішуренко програв дуель голкіперу «Авангарду» Артуру Денчуку – атаку другим темпом завершував Станіслав Передистий, але не влучив у створ воріт.

На 68-ій хвилині матчу після передачі Мішуренка Станіслав Передистий не влучив у ближню дев’ятку воріт. А через чотири хвилини футболісти «Інгульця» ще один мяч «привезли» у власні ворота. Після введення Ситникова м’яча від воріт Євгена Запорожця обікрав Олексій Лобов і виконав передачу на Кірієнка – Ігор невідпорно пробив у нижній кут воріт – 2:0.
Після пропущеного другого м’яча тренерський штаб гостей провів подвійну заміну: замінили Акименка та Запорожця, який вийшов на другий тайм, але не увійшов у грі і саме його помилка призвела до пропущеного м’яча.
На 84-ій хвилині матчу краматорський «Авангард» збільшив рахунок. Після подачі з кутової позначки відзначився Віталій Собко, який головою замкнув подачу – 3:0. У компенсовані хвилини матчу гості заробили пенальті. Ударом з «точки» Артем Козлов переграв голкіпера суперника – 3:1. З цим рахунком і завершився матч.

У наступному турі, 11 листопада, «Інгулець» зіграє в Івано-франківську з «Прикарпаттям».

«Авангард» (Краматорськ, Донецька область) – «Інгулець» (Петрове, Кіровоградська область) – 3:1 (1:0) (Демченко, 30; Кірієнко, 72; Собко, 84 – Козлов, 90+3 (пен))
«Авангард»: Денчук, Воробєй, Мірошнік, Счастливцев, Ємець, Лобов, Полюлях (Скоблов, 83), Моісеєнко (Сухаров, 90), Матяж (Сеницький, 70), Демченко (Собко, 66), Кірієнко (Нечепоренко, 86)
«Інгулець»: Ситников (Козлов, 74), Клименко, Мішуренко, Коваленко (Коцюмака, 86) Новотрясов (Запорожець, 46; Кен, 74), Передистий, Акименко, Кучеренко, Козак (Хучбаров, 56), Січінава, Синьогуб
Попередження: Демченко, 59; Счастливцев, 64 – Коваленко, 24; Клименко, 59; Січінава, 90+1.