Наставник «Зірки»: було два моменти, які могли кардинально змінити рахунок

2018-11-04. - 16-10 / 160

fc-zirkaВиконуючий обов’язки головного тренера кропивницької «Зірки» Андрій Горбань на післяматчевій прес-конференції проаналізував гру з «Волинню».

«У футболі ніхто не відміняв правило: не забиваєш ти – забивають тобі. Сьогодні так і сталося. У «Волині» три стандарти – три голи. Ми могли змінити хід гри, забивши один м’яч, відразу могли забити другий. Ми його не забиваємо. Стандарти – є клас футболістів «Волині». Недаремно ця команда перебуває в лідерах, маючи у своєму складі 16-17 рівноцінних футболістів, які роблять цю гру», – зазначив Андрій Павлович.

«По самій грі, зрозуміли, що ми знали силу суперника. Вони грали першим номером, ми свою гру побудували від оборони. В принципі, якщо брати загальну картину, окрім цих стандартів, справилися з атакою суперника. Не дивлячись на високий рівень футболістів, що є у «Волині», господарі створили два напівмоменти за 90 хвилин з гри. Це заслуга нашої команди. У нас, повторюся, було два моменти, які могли кардинально змінити рахунок у цьому матчі, – сказав наставник кропивницької «Зірки».

Портал «Спортивна Кіровоградщина»

загрузка...