БК «Золотой Век» здолав команду з Кривого Рогу

2018-11-07. - 16-42 / 132

basketСьогодні БК «Золотой Век» (Кропивницький) на стадії другого попереднього етапу Кубка України з баскетболу зустрічався з БК «Кривий Ріг КНУ-КДПУ» (Кривий Ріг).

До цього матчу гравці БК «Золотой Век» підійшли не в найкращому настрої: у чемпіонаті вони програли шість матчів з шести. То ж сьогодні потрібно була погращувати свої результати.

У перших трьох чвертях матчу господарі збільшували перевагу у рахунку. Але от на останню чверть зустрічі сил у кропивницької команди не вистачило: з 16 очок переваги втратили 10. То ж у підсумку БК «Золотой Век» здобув перемогу з рахунком 92:86. А чи вистачить цієї переваги? Відповідь на це питання дасть матч-відповідь другого попереднього етапу Кубка України з баскетболу між командами БК «Золотой Век» – БК «Кривий Ріг КНУ-КДПУ», який відбудеться 21 листопада у Кривому Розі. Початок о 16:00.

А свої наступні матчі у чемпіонаті України серед команд вищої ліги БК «Золотой Век» зіграє 10-11 листопада: на виїзді зустрінеться з командою «Кремінь-КДЮСШ-2» (Кременчук).

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – БК «Кривий Ріг КНУ-КДПУ» (Кривий Ріг) – 92:86 (25:21, 25:18, 25:20, 17:27)
БК «Золотой Век»: Сосой. (15 очок+ 1 підбирання + 7 результативних передач), Шаламов (8+4+2), Кабацюра (0+1+1), Масальський О. (19+0+5), Баранов (2+8+1), Петров (14+3+2), Крамар (18+3+1), Дробязко (18+3+1).