Медичні заклади Кіровоградщини потребують понад 100 лікарів

2018-11-08. - 13-32 / 281

likarПрофесія медичного працівника належить до однієї з найдавніших. Бути лікарем – це покликання і доля, це спосіб життя і неймовірно важка робота. Але разом з тим – це можливість відчути себе потрібним і щасливим – від кожного врятованого життя, кожної подарованої надії!

Своєю щоденною працею кожен медпрацівник дбає про найдорожче – здоров’я та життя наших громадян. У кожного пацієнта лікар вкладає свої знання, досвід, набутий роками, а також часточку своєї душі.

Сьогодні, медичні заклади області потребують 103 медичних працівника. Це такі посади: лікар загальної практики – сімейний лікар, лікар-офтальмолог, лікар-терапевт, лікар-педіатр, лікар-кардіолог, лікар-акушер-гінеколог та ін.

Своїм працівникам медичні заклади Кіровоградщини готові платити від «мінімалки» 3723 грн. до 6720 гривень.

Серед районів, у яких найбільше потрібні ці фахівці – Благовіщенський, Голованівський, Добровеличківський, Долинський, Знам’янський, Кіровоградський, Компаніївський, Маловисківський, Новгородківський, Олександрiйський, Олександрівський та Світловодський.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

загрузка...
Интерьерные вывески изготовление вывески. . социальный форум