На Кіровоградщині сестра розшукує брата, якого востаннє бачила півстоліття тому

2018-12-07. - 13-57 / 349

465502Жінка розшукує брата, якого не бачила п’ять десятиліть.

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на “КП”.

Олена Шевчук (на фото) із Гайворона розшукує рідного брата по батькові Сергія Козака, якого бачила майже п’ятдесят років тому ще маленькою дівчинкою. Розлучення батьків розділило й дітей. Нині жінка просить усіх небайдужих допомогти їй знайти рідну людину.

“Моя мама – Віра Камлюк, 1938 року народження, раніше жила у Білорусії. Там вийшла заміж за Бориса Козака. Жили у військовому містечку біля селища Гатове, очевидно він був військовим. У них народився син Сергій”, – розповідає скупу життєву історію Олена Шевчук.

Жінка каже, мама розлучилася з першим чоловіком і переїхала в Україну, а син Сергій лишився з батьком.

“Із моїх дитячих спогадів, Сергій шкутильгав на одну ногу, бо вона була трохи коротшою. Він, можливо, 1958-59 року народження, точно не знаю”, – ділиться ініціаторка розшуку та додає, що мама потім ще виходила заміж. В Олени є ще середній брат, рідний по батькові, і молодший – по мамі: “Середній поїхав десь у Росію на заробітки і зник. А з молодшим ми спілкуємося”.

Розповідаючи історію сім’ї, жінка каже, ніколи мама не згадувала і нічого не розповідала про першого сина Сергія.

“Не знаю, чому так було. Може така тема була, що про неї не говорили. Я маму за це не засуджую. Вона померла тридцять років тому, мені було всього двадцять. Може якби була старша, то більше б цікавилася, розпитувала”, – скрушно нарікає Олена Шевчук і додає, дуже сподівається, що все таки розшукає старшого брата Сергія.

загрузка...