Оперативна інформація щодо проїзду дорогами Кіровоградщини

2018-12-25. - 15-24 / 697

snigwwЦієї ночі на Кіровоградщині сильний сніг та вітер постійно утворювали перемети на дорогах, а перепад температури повітря сприяв утворенню ожеледиці.

Тож протягом ночі на ліквідації наслідків негоди працювали більше 130-ти одиниць техніки та майже 160 робітників підрядних організацій Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області. Повідомили сайту Кропивницький.UA у прес-службі відомства.

За повідомленнями з районів, очікувано, найскладніша ситуація з проїздом утворилася в Долинському районі в селі Братолюбівка, адже саме там найбільше лютувала негода. На деякий час утворився незначний затор, втім, його оперативно ліквідували силами ДП «Кіровоградський облавтодор».

Наразі дорожня техніка продовжує працювати в посиленому режимі на забезпеченні безперебійного проїзду автотранспорту дорогами загального користування.

Нагадаємо, синоптики прогнозують опади та хуртовини протягом дня, тож зважайте на це і, по можливості, утримайтеся від поїздок на власному авто на далекі відстані. Номер диспетчера САД: 068 664 64 22.

загрузка...