У Диківці відбувся турнір пам’яті Костянтина Дерев’янка

2019-02-12. - 12-45 / 221

2019-02-10-410 лютого у селі Диківка відбувся волейбольний турнір, який був присвячений пам’яті вчителя фізичної культури та тренера Костянтина Дерев’янка.

Змагання пройшли у спортивному залі філії «Диківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» ОНЗ «Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка Знам’янської районної ради Кіровоградської області» у рамках спартакіади Знам’янської районної КДЮСШ 2019 року.

Відзначимо, що ці змагання є традиційними і проводяться щороку у лютому. Турнір пройшов у двох категоріях – серед дівчат та юнаків.

У змаганнях серед дівчат перше місце посіла команда Володимирівського відділення Знам’янської районної КДЮСШ (тренер-викладач Віталій Воровський). Друге та третє 2019-02-10-2місця відповідно посіли спортсменки Дмитрівського та Диківського відділень. Кращою волейболісткою турніру було визнано Дарину Штанько (Володимирівське відділення). Кращим тренером визнано Віталій Воровського.

У змаганнях серед юнаків перше місце посіло Богданівське відділення №2 (тренер-викладач Олександр Закладний). Друге та третє місце відповідно здобули Пантазіївське та Богданівське №1 відділення. Кращим гравцем було визнано Андрія Гната (Пантазіївське відділення). Кращим тренером визнано Олександра Закладного.

На церемонії закриття змагань команди-переможці отримали грамоти, кубки та призи. Команди-призери і кращі тренери отримали грамоти. Кращі гравці були відзначені грамотами і призами.

Зазначимо, що змагання відбулися за підтримки відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації (начальник Віта Григорівна Сидоренко), Знам’янської районної КДЮСШ (директор Сергій Іванович Костовський) та сільської ради села Диківка (сільський голова Володимир Михайлович Андрієнко).Відмінні умови проведення змагань забезпечив колектив філії «Диківська ЗШ І-ІІІ ступенів» ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка» (директор Олена Василівна Григораш).

Сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації

загрузка...