Учасник нацвідбору з Кіровоградщини: я виступав у першу чергу для глядачів

2019-02-24. - 21-09 / 552

HayatМісяць тому країна дізналася про 21-річного Андрія Хайата із Знам’янки, який виконав прадавню народну пісню так, що до нього обернулися в кріслах всі судді співочого талант-шоу “Голос країни-9”. І вже згодом, натхненний українським фольком, Khayat вийшов на сцену, як учасник нацвідбору до пісенного конкурсу “Євробачення-2019”.

У бліц-інтерв’ю “Гречка” дізнавалася в Хайата про його участь у національних шоу і конкурсі, чи не запрошували його виступати на День міста Знам’янки, а також про те чи братиме участь Khayat в нацвідборі “Євробачення” наступного року.

– Khayat став відкриттям не лише для країни, але й Кіровоградської області, зокрема, міста Знам’янки, звідки родом. Ти раніше говорив, що в рідному місті тебе не розуміли, як артиста. А тепер, після участі в пісенному і вокальному конкурсах, ситуація якось змінилася?

– Після шоу я ще не був вдома, тому не знаю змінилася ситуація чи ні. Проте земляки активно підтримували і підтримують мене у соціальних мережах, пишуть дуже приємні слова. Це неймовірно надихає.

– Тебе, приміром, уже запрошували в Знам’янку виступити на День міста чи на концерт в Кропивницький?

– Поки що ні. Однак я б хотів виступити там, де народився та виріс.

– До речі, глядачі нацвідбору у фінал “Євробачення-2019” віддали за тебе шість балів із максимальних восьми під час голосування за відбір. Тоді як судді оцінили в два бали. Як сам оцінюєш свій виступ у півфіналі і те, як за тебе проголосували судді й глядачі?

– Я не скажу, що мій виступ був ідеальним. Є недоліки, над якими ми будемо активно працювати. Судді вирішили, що мій номер заслужив оцінку «2». Це їх суб’єктивна думка. Я виступав у першу чергу для глядачів. І мені безмежно приємно, що мій номер викликав у них класні емоції та мурахи. Це те, задля чого я і пишу свою музику.

– А за кого голосуватимеш у фіналі “Євробачення”? (фінал відбудеться сьогодні, 23 лютого, – ред.)

– У фіналі я вболіватиму за YUKO. Буде круто, якщо Україну представить фолктроніка у Тель-Авіві.

– Братимеш участь у нацвідборі “Євробачення” в наступному році? Уже знаєш якою і про що має бути пісня, аби перемогти?

– Не буду загадувати наперед, зараз багато роботи та музичних планів. Скажу одне: життя на Євробаченні не закінчується.

– Американський блoгер Kban Pope на твій виступ в “Голосі країни” з піснею “В кінці греблі шумлять верби” одразу сказав “sounds arabic”, східні мотиви відзначили у твоїй композиції Ever для “Євробачення”. Ти і надалі міксуватимеш східну музику й автентичну українську в своїй творчості?

– Зізнаюся, що переглядаю реакції на свій виступ. І відео Kban Pope дивився також. Безмежно позитивний блогер, вдячний йому за підтримку. Щодо музики: так, я й надалі міксуватиму український фольклор та східні мотиви, бо саме такою я бачу та відчуваю свою творчість.

– В одному із інтерв’ю на радіо Khayat анонсував навесні вихід свого першого альбому з назвою “Хміль”. Чому “Хміль”?

– Насправді все доволі просто: я асоціюю хміль з багатогранністю. Його «шишки» багатошарові, саме такою є і моя музика. Окрім того, вона у певному сенсі п’янка.  При прослуховуванні альбому кожний сам увімкне фантазію та для себе вирішить, чому платівка носить таку назву.

– Як проходить підготовка до боїв на виліт у “Голосі країни”? Розкажи про пісню, яку будеш виконувати і про свого суперника. Як тобі співпрацюється з тренером проекту – Тіною Кароль?

– Підготовка йде повний ходом. Активно проводимо репетиції, щодо суперника та репертуару нічого сказати не можу – все побачите у ефірі. Однак натякну: я відкриюся глядачеві з зовсім іншої сторони. Співпраця з Тіною Кароль – це неймовірний досвід. Мені дуже пощастило, що я опинився саме у її команді.

Джерело: gre4ka.info

загрузка...