Впевнена перемога «Олександрії» в Одесі

2019-03-16. - 22-27 / 160

fc-olexСьогодні матч «Чорноморець» (Одеса) – ФК «Олександрія» відкривав програму 22-го туру УПЛ.

Це останній тур першого етапу чемпіонату. На другому етапі ці команди будуть вирішувати діаметрально протилежні завдання – олександрійці боротися за нагороди змагань, а одесити – за збереження прописки в еліті українського футболу. І цей матч показав різницю в класі команд. Хоча на старті матчу могло бути і по іншому, якби господарі реалізували пенальті.

Перша половина зустрічі була досить насиченою на футбольні події. Вже на 5-ій хвилині було відкрито рахунок. Артем Сітало результативно на ближній штанзі замкнув подачу Гречишкіна. А через 5 хвилин у ворота гостей було призначено пенальті – на думку гошловного арбітра Миколи Балакіна після удару Гошкодері Лучкевич зіграв рукою у власному штрафному майданчику. Аржанов з «точки» не влучив у створ воріт, хоча зумів перехитрити голкіпера олександрійців.

У середині тайму Максим Задерака добре зіграв на своєму фланзі, звільнившись від опіки, виконав передачу на Артема – Сітало з розвороту поцілив у каркас воріт суперника. Одеська команда відповіла своїм моментом – Морозенко пробив низом, але голкіпер «Олександрії2 Паньків вдало вибрав позиція і на мертво зафіксував м’яч у руках.

На 32-ій хвилині матчу подачу з кутової позначки результативно замкнув молодий захисник гостей Бабогло. Через сім хвилин гості збільшили рахунок до 3:0. Захисники «Чорноморця» не угледіли за Сіталом і Артем першим дотиком зупинив м’яч, а другим відправив у сітку воріт. Перша половина зустрічі завершилася з рахунком 3:0 на користь ФК «Олександрія».

На 53-ій хвилині матчу «Чорноморець» залишився в меншості. Володимир Коваль, який вийшов на заміну в перерві зустрічі, дуже грубо зіграв проти Бабогло і отримав червону картку. Ось так невдало в гру увійшов Володимир Коваль. Через вісім хвилин Задерака з флангу виконав чудову передачу на неприкритого Поляруса, який головою пробив у руки голкіпера.

Два напівмоменти виникли біля воріт одеситів. Після ударів Цурікова та Поляруса надійну гру демонстрував досвідчений голкіпер «Чорноморця» Литовченко. А на 69-ій хвилині матчу Мусолітін пробив поруч зі штангою воріт «Олександрії». Через дві хвилини гості відповіли своїм моментом – Артем Сітало ледь не замкнув подачу Микицея з кількох метрів до воріт суперника.

На 86-ій хвилині матчу Пономар не реалізував вихід один на один голкіпером – удар у нападника гостей не вийшов і голкіпер переправив м’яч на кутовий. Далі небезпечних моментів не було. То ж після перерви глядачі не побачили забитих м’ячів. Матч завершився з рахунком 3:0 на користь олександрійської команди.

«Чорноморець» (Одеса) – ФК «Олександрія» – 0:3 (0:3) (Сітало, 5, 39; Бабогло, 32)

«Чорноморець»: Літовченко – Рижук, Грачов, Міщенко, Норенков (Коваль 46) – Бабенко – Танчик, Морозенко (Мусолітін 65), Гошкодеря, Чорній – Аржанов (В.Павлов 79)
«Олександрія»: Паньків – Лучкевич (Микицей 46), Бабогло, Шендрик, Цуріков – Гречишкін, Банада (Дедечко 78) – Задерака, Полярус (Пономар 70), Протасов – Сітало
Попередження: Мусолітін 76, Бабенко 80 – Бабогло 9, Лучкевич 11, Гречишкін 85
Вилучення: Коваль 53.
На 11-й хвилині Аржанов не забив пенальті (повз воріт)

Джерело: портал «Спортивна Кіровоградщина»