У Кропивницькому відбувся Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості

2019-04-23. - 10-30 / 334

863457884У Кропивницькому відбувся ХХІV Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі «УСІ РІЗНІ. УСІ РІВНІ»! Фестиваль проходив під патронатом голови Кіровоградської обласної державної адміністрації — Кузьменка Сергія Анатолійовича, за підтримки міського голови міста Кропивницького — Райковича Андрія Павловича.

Організатори Фестивалю: Міністерство освіти і науки України, Український державний центр позашкільної освіти, Міжнародна асоціація позашкільних навчальних закладів України, управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації, комунальний позашкільний навчальний заклад “Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості” – повідомляє Олександра Крикун, фахівець із зв’язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТ.

17-го квітня дітей та дорослих з Кіровоградської, Вінницької, Дніпровської, Донецької, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Харківської, Хмельницької, Чернігівської областей гостинно зустрів Кіровоградський обласний ЦДЮТ. Учасникиномінацій „Громадська думка”, „Вокальнемистецтво” та „Декоративно – прикладнемистецтво” знайомилисьпід час комунікаційногомережування, брали участь у тренінгу „Я і моя ідентичність”, творчіймайстерні „Рівністьможливостей для кожного”, танцювальномуфлешмобі, розважальнихпрограмах.

Урочисті шоу відкриття та закриття Фестивалю відбувались у Кіровоградському академічному українському музично-драматичному театріім. М. Л. Кропивницького та у Кіровоградській обласній філармонії. Концертні програми були підготовлені творчими колективами Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості.

Під час святкових шоу – програму часників Фестивалю вітали перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Петрович Коваленко, Голова Кіровоградської обласної ради Олександр Анатолійович Чорноіваненко, доктор педагогічних наук, професор, президент Міжнародної асоціації позашкільної освіти, завідувачка федри позашкільної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, голова Громадської Ради при Державній службі якості освіти України, заслужений діяч науки і техніки України Олена Володимирівна Биковська, Володимир Валентинович Вербицький — директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, Демедюк Юрій Григорович — керівник експертної групи з питань позашкільної освіти директорату інклюзивної та позашкільної освіти.

Конкурсна програма Фестивалю проходила 17 – 18 квітня в номінації “Громадська думка” та 18-го квітня у номінаціях “Вокальнемистецтво” та “Декоративно-прикладнемистецтво. Конкурснапрограма Фестивалю булахоч і доволінапруженою, але за словами самих конкурсантів – цікавою та принесла чималокорисногодосвідуїїучасникам.

Вперше в рамках Фестивалю у Кропивницькому проходила Генеральна Асамблея Міжнародної асоціації позашкільної освіти. В рамках роботи Асамблеї обговорювались актуальні питання розвитку позашкільної освіти, відбувалось знайомство із закладами позашкільної освіти області, проводились оглядові екскурсії містом. Учасники Асамблеї взяли участь у святковому відкритті та закритті Фестивалю.

Всі три Фестивальні дні були цікавими та насиченими для всіх його учасників. Ми щиро вдячні всім друзям, спонсорам і партнерам Фестивалю, без яких не відбулося б такого чудового дійства: Кіровоградська обласна філармонія, Кіровоградський академічний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького, Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата, Управління комунікації з громадськістю Кіровоградської ОДА, Аграрна партія України, телеканал UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ, телеканал ТТВ, Наш телеканал, CBN Центральноукраїнське бюро новин, рекламне агентство “Антураж А”, готель “ApartUA”, магазин “VCT Service”, клуб “Provocator”, “Райффайзен БАНК АВАЛЬ”, приватне акціонерне товариство “Зеркальщик”, ресторанний комплекс “Тиха Гавань”.

Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацькоїтворчості разом з його учасниками показав цінність дружби й підтримки, співчуття і турботи, щастята добра! Усі ми різні: маємо різний колір волосся, шкіри, ми різної національності та віри, маємо різні захоплення та мрії, маємо різне здоров’я, але, всі ми маєморівні права! Всі ми маємо право на самовираження, адже кожен – унікальний та не повторний! Самеце і продемонстрували талановиті учасники конкурсної програми.

З сумом, але і з приємними теплими почуттями, ми проводжали наших гостей додому. Ми щиро дякуємо кожному конкурсанту, який готувався до Фестивалю! Усім, хто не спав ночами, уявляючи в голові свій виступ, продумуючи, як розкрити себе, поділитись своїм талантом. Дякуємо всім керівникам та викладачам, які вкладають всю душу у наше майбутнє, яке стоїтьсаме за такими неймовірними дітьми! Дякуємо дітям нашого Центру, вони старанно готувались до концертних програм, які ми подарували гостям Фестивалю! І, найголовніше, дякуємо всім, хто долучився до цього світлого свята, жив ним, ніс ідею рівності! Нас було так багато! Усі ми булитакірізні! Але усі ми булирівні і об’єднані однією великою справою!

До зустрічі у наступному році! На наш ювілейний, XXV Всеукраїнський відкритий Фестиваль дитячої та юнацької творчості ми підготуємо для вас щось особливе!

загрузка...