Матч за звання чемпіона другої ліги пройде в Кропивницькому

2019-05-07. - 15-46 / 216

footballПрофесіональна футбольна ліга України розглянула звернення ТОВ «Футбольний клуб Зірка», щодо можливості проведення «чемпіонського» матчу серед переможців груп другої ліги цього сезону в Кропивницькому на стадіоні «Зірка».

Зважаючи на пропозицію нашого клубу, Адміністрація ОФК «ПФЛ України» прийняла позитивне рішення, щодо надання Кропивницькому такої можливості. Тож, вирішальна гра за звання чемпіона відбудеться на стадіоні «Зірка» 1 червня 2019 року о 17:00.

А ось хто буде приймати участь у цьому матчі поки що залишається під питанням. В групі «А» найкращі шанси має «Черкащина-Академія» з Білозір’я, яка останні 3 з чотирьох ігор проводить вдома. Хоча боротьба в групі доволі серйозна. З відривом одне очко одна від іншої йдуть відразу 5 команд – «Черкащина-Академія», вінницька «Нива», «Минай», «Полісся» та «Верес».

В групі «Б» кременчуцький «Кремінь» відірвався вже на 6 очок від найближчого переслідувача – криворізького «Гірника», який програв останній матч вдома запорізькому «Металургу» 1:3.

Джерело: fczirka.com.ua

 

загрузка...