Сьогодні стартував чемпіонат Кіровоградської області

2019-05-18. - 20-12 / 247

footballСьогодні, 18 травня, на стадіоні «Зірка» відбувся матч 1-го туру зони «Захід» чемпіонату Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд сезону 2019 року «Зірка» – «Локомотив СВТ» (Помічна).

Перша половина першого тайму пройшла без забитих м’ячів – гості змогли вберегти свої ворота недоторканими. Та все ж до перерви у їх влетіло аж три м’ячі – відзначилися Артем Замніус, Олександр Кочура та Руслан Красовський. У другому таймі гостям вдалося забити м’яч престижу – 3:1.

У наступному турі, 26 травня, на стадіоні «Зірка» кропивницька «Зірка» зіграє з командою «Локомотив» (Знам’янка). Початок матчу о 16:00.

«Зірка» (Кропивницький) – «Локомотив СВТ» (Помічна) – 3:1 (3:0) (Замніус, 22; Кочура, 31; Красовський, 33 – Папченко, 67)

Зазначимо, що інший матч туру зони «Захід» «Локомотив» – ФК «Новоукраїнка» перенесено на 12 червня у зв’язку з проведенням 19 травня у Новоукраїнці Відкритого Кубку Новоукраїнської ОТГ з футболу «Відкриття сезону – 2019».

В іншій зоні “Схід” чемпіонату області теж відбувся лише один матч. У селі Березівка місцева команда “Інгул-Агро-Ленд” з рахунком 4:2 здолала володаря Кубка області “Шляховик” (Олександрія). А от матч ФК “Долинська” – ФК “Компаніївка” перенесено на 15 червня.

То ж кропивницька “Зірка” захопила лідерство у зоні “Захід”, а “Інгул-Агро-Ленд” – у зоні “Схід”.

Джерело: портал “Спортивна Кіровоградщина”