На Кіровоградщині голову районної ради притягнуто до адмінвідповідальності за корупцію

2019-05-24. - 15-22 / 296

ProkyratyraЗа прокурорського втручання до адміністративної відповідальності притягнуто голову однієї із районних рад Кіровоградської області, яка не повідомила Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані.

Зокрема, голова районної ради порушила обмеження щодо додержання вимог фінансового контролю, встановлені у статті 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подавши до НАЗК упродовж десяти днів повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, пов’язаного з придбанням транспортного засобу, вартість якого перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб.
На даний час, постанова Світловодського міськрайонного суду, якою посадову особу визнано винною за ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено штраф у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, набрала законної сили.
Крім того, постановою Кропивницького апеляційного суду апеляційну скаргу голови райради відхилено, рішення суду першої інстанції залишено без змін.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

загрузка...